Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Spada poparcie dla rządu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Co zaoferuje Tusk w Brukseli?
Arkadiusz Szymczyk [ 04-12-2007 ]
Podczas dzisiejszego spotkania z szefem Komisji Europejskiej Jose Manuelem Barroso polski premier Donald Tusk ma przedstawić klika propozycji Polski wobec kilku spornych spraw. Rozmowa ma dotyczyć m.in. Karty Praw Podstawowych, obwodnicy Rospudy i limitów połowu dorsza.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 01-12-2007 ]

W najbliższych dniach ma dojść do spotkania premiera Donalda Tuska z prezydentem Lechem Kaczyńskim, którego celem ma być próba załagodzenia konfliktu między rządem a otoczeniem prezydenta - infomuje "Dziennik". Propozycja rozmów wyszła od lidera PO.

czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 27-11-2007 ]
Rząd określił zadania Julii Pitery, która została pełnomocnikiem rządu ds. opracowania programu zapobiegania nieprawidłowościom w instytucjach publicznych.
czytaj więcej »
  Expose premiera: zaufanie i dialog to podstawa
[ 23-11-2007 ]
Jak mówił premier, mottem - nie tylko exposé, ale i całej działalności rządu - będzie słowo "zaufanie". Polacy - jak mówił - 21 października zdecydowali się na zmianę, bo nie mieli zaufania "do władzy, która nie ufała własnym obywatelom".
czytaj więcej »
  
[ 23-11-2007 ]
O godzinie 9 premier Donald Tusk na drugim posiedzeniu Sejmu wygłosi expose. Po jego wystąpieniu Jarosław Kaczyński planuje kontrexspose. Zapowiada się także debata podczas której Tusk usłyszy przynajmniej 100 pytań. W Sejmie nie będzie jednak prezydenta, który jest teraz w Gruzji.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-11-2007 ]
Szef gabinetu politycznego premiera, Sławomir Nowak poinformował, że jeszcze dziś Władysław Bartoszewski odbierze nominację na sekretarza stanu w Kancelarii Premiera. „Prof. Bartoszewski będzie specjalnym pełnomocnikiem premiera ds. trudnych i ważnych w polityce zagranicznej. Jest do tego predysponowany” – oznajmił Nowak.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 16-11-2007 ]

„To ludzie dobrze przygotowani do pracy i przyzwoici” – tak swoich ministrów scharakteryzował premier Donald Tusk w swoim przemówieniu podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim.

czytaj więcej »
  
[ 16-11-2007 ]
Donald Tusk nie zlikwiduje bezrobocia, korupcji, nie poprawi sytuacji w szpitalach. Mimo to powoływany dziś rząd PO-PSL przetrwa przez całą czteroletnią kadencję Sejmu. - Tak widzą nowy rząd Polacy wg PBS DGA przeprowadzonego dla Polskiego Radia.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 13-11-2007 ]
Szef Kancelarii Prezydenta Michał Kamiński poinformował, że Lech Kaczyński chce przed zaprzysiężeniem rządu Donalda Tuska poznać listę wszystkich ministrów. Według Kamińskiego jest to "wymóg kultury politycznej i techniczny, musimy przygotować akty nominacyjne".
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 13-11-2007 ]
Desygnowany na premiera Donald Tusk zapowiedział, że pierwsze posiedzenie rządu odbędzie się zaraz po zaprzysiężeniu, czyli w piątek 16 listopada. Lider PO podkreślił, że są już ustalone wszystkie kandydatury na ministrów a zostaną one ujawnione w najbliższym czasie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl