Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Spada poparcie dla rządu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Dorota Kostrzewska [ 10-11-2007 ]
Skład rządu podany przez Donalda Tuska potwierdza wcześniejsze domysły. Radek Sikorski bierze MSZ, Grzegorz Schetyna - MSWiA, a Waldemar Pawlak - gospodarkę. Wciąż nieobsadzone są resorty rozwoju regionalnego, pracy i środowiska.
czytaj więcej »
  
[ 08-11-2007 ]

Za nami wyborcze rozstrzygnięcia. Czas na tworzenie nowego gabinetu, formowanie się składu personalnego gremiów parlamentarnych, a także pierwsze posunięcia nowej Rady Ministrów. Zgodnie z wolą wyborców i tradycją pokomunistycznej Polski ekipa dotychczas sprawująca władzę została odsunięta. Mimo, że główna partia rządząca zdobyła wynik znacznie lepszy niż w poprzednich wyborach, to jednak przegrała. Do tego jej koalicjanci zostali brutalnie wyrzuceni poza nawias politycznej sceny (chyba tak należy odczytywać niezałapanie się tak Samoobrony jak i LPR na subwencję z budżetu państwa, a więc nie przekroczenie 3% poparcia).

czytaj więcej »
  
[ 05-11-2007 ]
Dziś rozpoczyna się kadencja nowego Sejmu i będą miały miejsce pierwsze obrany nowego parlamentu. Jarosław Kaczyński poda swój rząd do dymisji. Wygłosi także przemówienie. Lech Kaczyński będzie cały czas obecny na Wiejskiej, ale wypowie się jedynie w Senacie. Kiedy powstanie nowy rząd? To zależy od prezydenta.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2007 ]
Według informacji TVN 24, Waldemar Pawlak dostanie dziś propozycję sprawowania funkcji wicepremiera i ministra gospodarki.
czytaj więcej »
  
[ 26-10-2007 ]
Donald Tusk, lider PO odbył serię spotkań z kandydatami na członków rządu. Wczoraj drzwi jego gabinetu w Sejmie się nie zamykały. Są już wstępne ustalenia dotyczące rządu – wejdą do niego Grzegorz Schetyna i Radosław Sikorski.
czytaj więcej »
  
[ 31-08-2007 ]
Większość Polaków chce, aby do jesiennych wyborów rządził w Polsce rząd tymczasowy - wynika z sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej".
czytaj więcej »
  
[ 29-05-2007 ]
Prawie trzy czwarte respondentów najnowszego sondażu TNS OBOP nt. oceny rządu, źle oceniło jego działalność. Pozytywnego zdania jest jedynie co piąta osoba (20 proc).
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 23-01-2007 ]
Prawo i Sprawiedliwość na czele sondażu przeprowadzonego przez PBS dla "Gazety Wyborczej".
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 15-10-2006 ]
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk powiedział w niedzielę w Szczecinie, że zawsze istnieje możliwość zmiany władzy, także w tym parlamencie.
czytaj więcej »
  
AZ [ 17-03-2006 ]
Według sondażu CBOS nieznacznie spadło poparcie dla gabinetu Kazimierza Marcinkiewicza Obecnie popiera rząd nie 53 procent jak wcześniej, a 48%. Co trzeci badany jest przeciwnikiem rządu, zaś 15% nie ma zdania.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl