Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nie ma konfliktu!               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 20-07-2006 ]
Były premier Kazimierz Marcinkiewicz rano udał się do stołecznego Ratusza, by przejęć obowiązki od pełniącego funkcję prezydenta Warszawy Mirosława Kochalskiego. Marcinkiewicz ma pełnić rządy w Ratuszu do listopadowych wyborów samorządowych, w których będzie kandydować z ramienia PiS na prezydenta Warszawy.
czytaj więcej »
  
[ 18-07-2006 ]
Kazimierz Marcinkiewicz przyjął z rąk premiera Kaczyńskiego nominację na pełniącego obowiązki prezydenta Warszawy. Marcinkiewicz przejmie swoje obowiązki w czwartek.
czytaj więcej »
  Marcinkiewicz komisarzem jednak od jutra
[ 17-07-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński we wtorek, a nie dziś jak pierwotnie zapowiadano oficjalnie powoła byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza na stanowisko pełniącego obowiązki prezydenta Warszawy.
czytaj więcej »
  
[ 17-07-2006 ]
Według "Życia Warszawy" wkrótce możemy spodziewać się pierwszej dymisji w nowym gabinecie Jarosława Kaczyńskiego. Osobą, która może utracić stanowisko jest minister gospodarki - Piotr Woźniak
czytaj więcej »
  
MA [ 17-07-2006 ]
Prawdopodobnie dziś były premier Kazimierz Marcinkiewicz zastąpi w Warszawie pełniącego funkcję prezydenta stolicy Mirosława Kochalskiego.
czytaj więcej »
  
[ 13-07-2006 ]
Z sondażu „Rzeczpospolitej” wynika, że Kazimierz Marcinkiewicz ma największe szanse na to, aby zostać prezydentem Warszawy. Jednak były premier ma silnych konkurentów, więc do ostatniej chwili nie odetchnie z ulgą.
czytaj więcej »
  
[ 12-07-2006 ]

Premier Kazimierz Marcinkiewicz podpisał oficjalne zgłoszenie Wrocławia do organizacji EXPO w 2012 roku. Światowa Wystawa EXPO służyć ma promocji kultury, gospodarki i dorobku krajów świata. Będzie nosiła tytuł "Kultura czasu wolnego w gospodarkach świata ".

czytaj więcej »
  
[ 11-07-2006 ]
Prezydent cierpiał na początku roku na poważną infekcję, ale nie jest chory na chorobę wieńcową - zapewnili Maciej Łopiński i Zbigniew Religa odnosząc się do dzisiejszego artykułu „Superexpressu”.
czytaj więcej »
  
[ 11-07-2006 ]
Jak oznajmił Jarosław Kaczyński, zaprzysiężenie jego rządu odbędzie się najprawdopodobniej w czwartek. Jednak wcześniej marszałek Sejmu Marek Jurek twierdził, że expose premiera może zostać wygłoszone w Sejmie w piątek i tego dnia mogłoby się odbyć głosowanie nad wotum zaufania dla rządu.
czytaj więcej »
  Gosiewski nie chce zmiany stanowiska
[ 11-07-2006 ]
„Funkcja, jaką obecnie pełnię całkowicie mnie satysfakcjonuje. W hierarchii partyjnej po prezesie jest to osoba numer dwa, dlatego jeśli miałbym dokonać jakiegoś osobistego wyboru uważam, że to stanowisko odpowiada mi najlepiej” – powiedział Gosiewski.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl