Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nie ma konfliktu!               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Premier o sprawie Netzla
Andrzej Rejnson [ 12-06-2006 ]
Kazimierz Marcinkiewicz chce wyjaśnić kontrowersje związane z powołaniem Jaromira Netzla na funkcję prezesa PZU – powiedział rzecznik rząd Konrad Ciesiołkiewicz.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 07-06-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz uważa, że nie ma możliwości natychmiastowych podwyżek dla służby zdrowia, o czym - jak podkreślił - lekarze wiedzieli od początku. Podkreślił, że rząd włożył duży wysiłek w naprawę ochrony zdrowia.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 04-06-2006 ]
Jarosław Kaczyński został wybrany ponownie prezesem partii Prawo i Sprawiedliwość. Na Kaczyńskiego zagłosowało 1231 delegatów, a 19 bylo przeciwko  ponownemu wyborowi go  na stanowisko prezesa partii.
czytaj więcej »
  
[ 02-06-2006 ]
Prezes PiS na specjalnej konferencji prasowej ujawnil swoją teczkę. Dotrzymał w ten sposób słowa danego jeszcze przed wyborami. Decyzję tą przyśpieszyły wypowiedzi ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, który mówił że dokumenty w teczce Prezesa PiS mogą być sfałszowane.
czytaj więcej »
  
[ 02-06-2006 ]
Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, ma ujawnić dzisiaj na specjalnej konferencji o godzinie 15  zawartość swojej teczki.
czytaj więcej »
  
[ 26-05-2006 ]

Wiece oburzone środowisko konserwatywne. Wielce oburzony układ rządzący. Wielce oburzeni publicyści prawicowej orientacji. Wielce oburzeni niektórzy naukowcy społeczni. Co się stało? Wielkiego wodza porównano do Gomułki. Pss… nie wolno tak mówić! To nie przystoi. Działacz podziemia. Inwigilowany prawicowiec. Wybitny strateg. Porównywać go teraz do komunistycznego nieuka?

czytaj więcej »
  Rekordowa inflacja
Andrzej Rejnson [ 17-05-2006 ]
„Wzrost gospodarczy jest 5-procentowy i utrzyma się na tym poziomie” – zapowiedział Kazimierz Marcinkiewicz podczas konferencji prasowej. Premier wspomniał także o „wyjątkowo niskiej inflacji”.
czytaj więcej »
  Marcinkiewicz: negocjacje w sprawie euro od 2009r.
[ 16-05-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz zakłada że już od 2009 roku Polska rozpocznie negocjacje w sprawie przystąpienia do strefu euro. Ma to umożliwić osiągnięcie przez Polskę niskiego kryterium deficytu budżetowego do końca 2007r.
czytaj więcej »
  Zmiana premiera?
AZ [ 16-05-2006 ]
Nasz Dziennik pisze, że w pięć dni po zakończeniu wizyty Benedykta XVI może dojść do zmiany na stanowisku premiera. Gazeta dodaje jednocześnie, iż poza tym nie należy liczyć na większe zmiany w rządzie.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 15-05-2006 ]
Podczas spotkania z dziennikarzami zagranicznymi premier Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył, iż po utworzeniu koalicji Prawa i Sprawiedliwości z partiami eurosceptycznymi nie będzie większych zmian w polityce zagranicznej i gospodarczej - podają agencje Associated Press i dpa.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl