Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nie ma konfliktu!               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Bardzo dobre oceny premiera
AZ [ 18-04-2006 ]
Według sondażu przeprowadzonego dla Gazety Wyborczej, ankietowani uważają Kazimierza Marcinkiewicza za najlepszego z możliwych obecnie premierów. Z wynikiem 39 procent szef rządu zdystansował Jana Rokitę (6%), Andrzeja Leppera (5%) oraz Jarosława Kaczynskiego (3%).
czytaj więcej »
  Premier stawia warunki
AZ [ 10-04-2006 ]
W wywiadzie udzielonym Newsweekowi, premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział, że każdy, kto chce wejść z koalicję rządową, musi zaakceptować reformę finansów, przygotowywaną przez Zytę Gilowską. Marcinkiewicz uznał, że koalicja z PO jest nieosiągalna, a z Samoobroną kontrowersyjna, ale jedyna możliwa.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 09-04-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył,  że PiS nie ma obecnie innej możliwości niż zawarcie koalicji z Samoobroną i PSL lub LPR. Szef rządu chce, aby rozmowy koalicyjne szybko się rozpoczęły.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 09-04-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość podejmie rozmowy na temat koalicji z innymi ugrupowaniami. Rada Polityczna PiS upoważniła Jarosława Kaczyńskiego do prowadzenia takich rozmów.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 08-04-2006 ]
Jak nieoficjalnie dowiedziała się TVN24 - prezes PiS – Jarosław Kaczyński - podczas posiedzenia Rady Politycznej partii poinformował, że definitywnie zerwał rozmowy w sprawie koalicji z Platformą Obywatelską. Za zamkniętymi drzwiami trwa posiedzenie Rady Politycznej PiS. Uczestniczy w nim także premier, Kazimierz Marcinkiewicz.
czytaj więcej »
  Sto dni prezydenta
Krzysztof Buczek [ 07-04-2006 ]

Kilka dni temu minęło sto dni prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Najwyższa pora na próbę podsumowania, chociaż wiadomo, że jest jeszcze zbyt wcześnie, żeby cokolwiek można było przesądzić na pewno w sprawie charakteru kadencji naszego nowego prezydenta. Można się jednak pokusić o komentarz do działań już przez Lecha Kaczyńskiego podjętych, co umożliwia z pewną dozą prawdopodobieństwa wyobrażenie sobie, jak upłynie reszta jego kadencji.

czytaj więcej »
  
BeNo [ 04-04-2006 ]
Mariusz Maszkiewicz, były ambasador RP na Białorusi, w dalszym ciągu przebywa w mińskim szpitalu na Białorusi. W dniu dzisiejszym jego ojciec, rozpoczął głodówkę protestacyjną pod polskim MSZ.
czytaj więcej »
  
[ 04-04-2006 ]
Premier wypowiedział się oficjalnie w sprawie aresztowania byłego polskiego ambasadora, Mariusza Maszkiewicza, przez białoruskie władze. Marcinkiewicz domaga sie od Łukaszenki uwolnienia dyplomaty.
czytaj więcej »
  
[ 04-04-2006 ]
Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zaapelował do PiS, aby wycofał swój wniosek o rozwiązanie Sejmu w sytuacji, gdy pewne jest, że nie ma on szans na poparcie. Według Tuska, zamiast tracić czas na zbędne dyskusje o skróceniu kadencji, należy skupić na sprawach naprawdę ważnych dla kraju. Jarosław Kaczyński odpowiada że nie ma takiej możliwości.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 03-04-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz przybył w poniedziałek rano do Paryża. W stolicy Francji polski szef rządu spotka się m.in. z prezydentem Jacques'em Chirakiem i premierem Dominique'em de Villepinem, rozmowy dotyczyć mają m.in. otwarcia rynku pracy dla Polaków, misji pokojowej w Kongu i współpracy w ramach Trójkąta Weimarskiego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 82 83 84 85 86 87 88 89 90  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl