Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nie ma konfliktu!               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
j. uchto [ 03-04-2006 ]
Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w Szczecinie, że nie widzi możliwości utworzenia koalicji z PO. Przypomniał ostatnie rozmowy z liderami Platformy sprzed paru miesięcy, z których wynikało, że panowie mówili twardo, że w istocie, jeśli to zinterpretować poprzez reguły języka politycznego, nie są zainteresowani tą koalicją.
czytaj więcej »
  Prezydent jedzie do Lwowa
Gracjan Szczombrowski [ 01-04-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński udaje się z nieoficjalną wizyta do Lwowa, gdzie weźmie udział w obchodach 350. rocznicy ślubów króla Jana Kazimierza. Szef państwa polskiego odwiedzi również Cmentarz Łyczakowski.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 01-04-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz odwołał kierownika ds. Urzędu Kombatantów i Osób Represjonaowanych. Obowiązki kierownika przejmie teraz wiceminister pracy i polityki społecznej.
czytaj więcej »
  Lepper tak, Marcinkiewicz nie?
AZ [ 31-03-2006 ]
Według Super Expressu, sytuacja, w której do rządu miałby wejść Andrzej Lepper, skłoniłaby Kazimierza Marcinkiewicza do podania się do dymisji. Tak wynika z informacji dwóch wysokiego szczebla polityków PiS.
czytaj więcej »
  
[ 29-03-2006 ]
Jan Rokita z Platformy Obywatelskiej nie dowierza tłumaczeniom Kancelarii Prezydenta. Chodzi o przyznanie generałowi Wojciechowi Jaruzelskiemu Krzyża Zesłańców Sybiru.
czytaj więcej »
  
[ 29-03-2006 ]

Pracownicy Kancelarii Prezydenta wbrew woli prezydenta, a także bez wiedzy i zgody dyrektora Biura Kadr i Odznaczeń omyłkowo wpisali nazwisko gen. Wojciecha Jaruzelskiego na listę odznaczonych i przekazali do podpisu prezydentowi - tak w wydanym oświadczeniu szef

 

czytaj więcej »
  
[ 28-03-2006 ]
Premier włącza się do gry w sprawie przedterminowych wyborów. Pojawiły się głosy, że Marcinkiewicz chce zgłosić wniosek o wotum zaufania. Wszystko zależy od wyników głosowania nad wnioskiem o samorozwiązanie Sejmu.
czytaj więcej »
  Wybory na wiosne albo w 2009r.
[ 24-03-2006 ]
W piątek prezes PiS, Jarosław Kaczyńsk, powiedział że są spełnione wszystkie warunki aby samorozwiązanie Sejmu nastąpiło w kwietniu. Jeśli nie to wybory powinny sie odbyć w 2009r., po zakończeniu kadencji obecnego Sejmu.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 23-03-2006 ]
W radiowych "Sygnałach Dnia" premier Kazimierz Marcinkiewicz. powiedział, że PiS jest gotowe na zmianę ordynacji wyborczej, aby do wyborów parlamentarnych doszło w pierwszej połowie maja.
czytaj więcej »
  
[ 22-03-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński uważa, że wybory parlamentarne powinny się odbyć w maju. Jego zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie, które wyjaśni obecną sytuację.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 83 84 85 86 87 88 89 90  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl