Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nie ma konfliktu!               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 21-03-2006 ]
Andrzej Lepper mówi że Jarosław Kaczyński powinien stanąć na czele rządu koalicyjnygo. Tymczasem Prezes PiS jasno tłumaczy że premierem pozostanie Kazimierz Marcnkiewicz, niezależnie od tego co się stanie. Jeśli wniosek o samorozwiązanie Sejmu upadnie to nie będzie zmiany premiera.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 20-03-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz nie widzi powodu do podania rządu do dymisji. Według niego, Rada Ministrów pracuje "bardzo dobrze, ciężko i uczciwie", a efekty tej pracy są widoczne. Jednocześnie premier jest jednak zwolennikiem samorozwiązania Sejmu.
czytaj więcej »
  Premier rozmawia z UniCredito
[ 17-03-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz spotkał się dzisiaj z przedstawicielami UniCredito Italiano, właścicielem Pekao SA i BPH, który chce połączyć oba banki. Wraz z prezesem UniCredito, Alessandro Profumo ustalili że rozmowy w sprawie fuzji mają zacząć się od poniedziałku. Premier liczy że potrwają około trzech tygodni i pozwolą dojść do porozumienia.
czytaj więcej »
  
[ 14-03-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński przebywa na Litwie z jednodniową wizytą. Rozmawia z prezydentem Valdasem Adamkusem o w spółpracy w ramach UE, bezpieczeństwie energetycznym i wyborach na Białorusi.
czytaj więcej »
  
AZ [ 14-03-2006 ]

Gazeta Wyborcza pisze, że Prawo i Sprawiedliwość chce poprawić swój medialny wizerunek. Na początek ma być poprawiony wizerunek Jarosława Kaczyńskiego, który w tym celu dostał rządowego asystenta.

czytaj więcej »
  Marcinkiewicz w Szwecji
Mery-Lou Nowak ze Sztokholmu [ 14-03-2006 ]

Premier Polski Kazimierz Marcinkiewicz przebywał wczoraj w Szwecji z jednodniową wizytą. W programie były m.in. spotkanie z królem Karolem XVI Gustawem, przedstawicielami parlamentu oraz plenarne obrady z premierem Szwecji Göranem Perssonem. Wizyta była początkowo zaplanowana na 30 stycznia, jednak została wówczas odwołana z powodu katastrofy na Śląsku.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 13-03-2006 ]
Według prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, komisja śledcza do zbadania prawidłowości i efektywności działania prezesa Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Bankowego może być powołana na najbliższym posiedzeniu Sejmu. Zaplanowane jest ono na przyszły tydzień.
czytaj więcej »
  Marcinkiewicz o pakcie
AZ [ 05-03-2006 ]
W sytuacji, gdy nie ma możliwości wdrażania programu naprawy państwa, wtedy tworzy się nowy układ władzy, albo rozpisuje przedterminowe wybory. W te sposób Kazimierz Marcinkiewicz skomentował funkcjonowanie paktu stabilizacyjnego.
czytaj więcej »
  
[ 03-03-2006 ]
Jarosław Kaczyński na koferencji prasowej we Wrocławiu powiedział że pakt stabilizacyjny jest poważnie zagrożony. Powodem tego są działania i wypowiedzi współsygnatariuszy paktu, Romana Giertycha i Andrzeja Leppera. Kaczyński powiedział wprost: "Pan Giertych zaczyna się ostatnio zachowywać bardzo dziwnie". "Nic nie zyska krytykując rząd", dodał przewodniczący PiS.
czytaj więcej »
  
AZ [ 01-03-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz odniósł się programie Teraz my w telewizji TVN do publikacji tygodnika Newsweek, który napisał, że w 2001 roku na polecenie ministra sprawiedliwości Lecha Kaczyńskiego były prowadzone działania wobec dziennikarzy Rzeczpospolitej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 84 85 86 87 88 89 90  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl