Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / 100 dni rządu Tuska               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Grzegorz Rolecki [ 24-10-2007 ]

Wicepremier i minister rolnictwa Waldemar Pawlak oznajmił, że prowadzi rozmowy z szefem rządu Donaldem Tuskiem w sprawie stworzenia funduszu finansowego, który gromadziłby środki na ZUS i KRUS. Zapowiedział również zasadniczą reformę tej ostatniej. Tego samego dnia premier odbywał spotkanie z ministrem finansów Zbigniewem Chlebowskim.

czytaj więcej »
  Popisowa walka
[ 29-08-2007 ]

Liderzy PO i PiS rozpoczynają brutalną walkę o wyborcę. Czy po długiej i męczącej kampanii wyborczej czeka nas powtórka z rozrywki i fiasko kolejnego POPiS-u? W ostatnich dniach kampania wyborcza wyraźnie nabiera tempa. Sztaby największych partii już od kilku tygodni zwierają szyki, przygotowując się do walki o głosy Polaków. Tymczasem na wojenną ścieżkę wyborczą wstępują premier Jarosław Kaczyński i przewodniczący PO, Donald Tusk.

czytaj więcej »
  Tusk nie wyklucza koalicji z PiS w sejmikach
A. Gawlik [ 04-11-2006 ]
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk nie wykluczył ewentualnych koalicji z PiS w sejmikach wojewódzkich.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 27-09-2010 ]
- Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć parasola ochronnego, jaki media rozłożyły nad rządem Donalda Tuska – twierdził w rozmowie z TOK FM, Jarosław Sellin z Prawa i Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
[ 24-02-2010 ]
Znamy już, treść listu prezydenta dotyczącego zarzutów wobec Radosława Sikorskiego. Lech Kaczyński wyraża dezaprobatę z chęci wciągnięcia go w wewnątrzpartyjną dyskusję przedwyborczą partii Donalda Tuska. Ogłasza także gotowość dialogu z premierem na temat szefa MSZ. Nie zdradza jednak żadnych nowych faktów.
czytaj więcej »
  
[ 14-10-2009 ]
PiS straszył Donalda Tuska postawieniem go przed Trybunałem Stanu w przypadku zdymisjonowania Kamińskiego bez opinii prezydenta. Premier się jednak nie ugiął, a PiS i tak wniosku nie złoży.
czytaj więcej »
  Dwa projekty PO w sprawie in vitro
Andrzej Piasecki [ 24-06-2009 ]
Donald Tusk będzie rekomendował posłom PO, by z klubu poselskiego tej partii wyszły dwa projekty ustawy dotyczącej in vitro.
czytaj więcej »
  
[ 18-02-2009 ]
Wczoraj Donald Tusk zapowiedział interwencję na rynku walutowym w momencie, gdy złoty wobec euro osłabi się do 5 zł. Rząd nie zamierza jednak wykorzystywać rezerw walutowych NBP. Chce wymienić 6,2 mld euro zaliczek na realizację unijnych projektów na lata 2007–2013. To pieniądze, które mają trafić do beneficjentów unijnej pomocy, czyli samorządów i resortów.
czytaj więcej »
  Tusk o "randce" z szefem PiS
Aleksandra Nowak [ 01-02-2009 ]
Donald Tusk powiedział, że chciał być na kongresie PiS. Według wcześniejszych zapowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, jego partia spotka się z premierem, ale po krakowskim kongresie. "Z prezesem PiS-u randkę wolę w Warszawie niż pod Wawelem" - odpowiedział Tusk.
czytaj więcej »
  Tusk zaproszony na spotkanie po konwencji
[ 31-01-2009 ]
Jarosław Kaczyński zgodził się na spotkanie polityków jego partii z premierem Donaldem Tuskiem w dniu konwencji, ale po zakończeniu przewidzianych w jej programie obrad. Sławomir Nowak w imieniu premiera odpowiada, że „spotkanie z pustymi krzesłami nie miałoby sensu”.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl