Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Według sondażu: \"Kaczyńscy i Tusk to manipulatorzy\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Pokolenie JPII?
[ 15-10-2007 ]
Dzień Papieski upłynął pod znakiem kolejnej serii przemówień polityków ubiegających się o mandaty w zbliżających się wyborach. Tego dnia nie tylko prawicowe partie próbowały zapewniać, że Jan Paweł II wspierałby ich politykę. Podobną strategię przyjęli także członkowie lewicy.
czytaj więcej »
  Emocje po debacie
[ 12-10-2007 ]
Debata między Donaldem Tuskiem a Jarosławem Kaczyńskim okazała się strzałem w dziesiątkę. Politycy mieli szansę się wykazać na tydzień przed wyborami. Niekwestionowanym zwycięzcą zdaniem internautów został Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2007 ]
Dziś o godz. 20 w TVP i TVN24 zmierzą się przywódcy dwóch partii, które dysponują największym poparciem - Jarosław Kaczyński (PiS) i Donald Tusk (PO). Donald Tusk zapewnia, że nie może się już doczekać bezpośredniego starcia z Jarosławem Kaczyńskim. Premier zapowiada, że PiS będzie "ziemię gryźć" żeby samodzielnie rządzić.
czytaj więcej »
  Premier kontratakuje
[ 11-10-2007 ]
Jarosław Kaczyński ponowił swój apel do Donalda Tuska, by ten jednoznacznie zadeklarował, że po wyborach parlamentarnych PO nie wejdzie w koalicję z LiDem. Ponadto premier zażądał od szefa Platformy Obywatelskiej przedstawienia zarzutów w sprawie finansów Porozumienia Centrum z lat dziewięćdziesiątych.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2007 ]
Po kilku dniach rozmów, nieprzyjemnych słowach i gestach sztaby PiS i PO dogadały się. Liderzy obu partii spotkają się przed kamerami w piątek o godz. 20.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 09-10-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński pozwie do sądu lidera PO Donalda Tuska za stwierdzenie, że bracia Kaczyńscy korzystało w latach 90-tych z majątku państwowego. Pozew ma jednak być złożony dopiero po wyborach.
czytaj więcej »
  
[ 09-10-2007 ]
Propozycja Jarosława Kaczyńskiego, aby debata odbyła się w piątek została przyjęta przez Donalda Tuska.
czytaj więcej »
  Premier: debata z Tuskiem? Czemu nie?
Dorota Kostrzewska [ 08-10-2007 ]
W poniedziałek premier Jarosław Kaczyński zapewnił, że nie odmawia spotkania w debacie z szefem PO Donaldem Tuskiem, choć - jak powiedział - "wolałby się spotkać z kimś kulturalniejszym".
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-10-2007 ]
Rzecznik niemieckiego rządu zdementował informacje zamieszczane w polskiej prasie sugerujące, że podczas mającego się odbyć w przyszły piątek, w Berlinie spotkania między prezydentem Kaczyńskim a kanclerz Merkel miałaby zostać ustalona wspólna deklaracja rozwiązująca kwestię roszczeń niemieckich.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 05-10-2007 ]
Tomasz Dudziński, szef kampanii medialnej PiS twierdzi, że debata Donalda Tuska z Jarosławem Kaczyńskim nie jest przesądzona.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl