Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Według sondażu: \"Kaczyńscy i Tusk to manipulatorzy\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Dwaj panowie
Marta Ponikowska z Sejmu [ 01-10-2007 ]
- Dwaj Panowie „nie” na literę „K” - tak komentował debatę Kaczyński-Kwaśniewski przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk na dzisiejszej konferencji w Sejmie.
czytaj więcej »
  
Sonia Ziemba [ 28-09-2007 ]
Szef Platformy Obywatelskiej w wywiadzie dla RMF nie krył złośliwości pod adresem Jarosława Kaczyńskiego. „Premier potrafi jak rozkapryszony smarkacz w piaskownicy brać łopatkę i starać się tą łopatką uderzać innych po głowie”- drwił Tusk.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 24-09-2007 ]
Jak informuje internetowe wydanie tygodnia "Wprost" PiS i LiD zawarły nieformalną koalicję, której celem jest osłabienie PO a zwłaszcza pozycji Donalda Tuska. Pierwszym celem w tej drodze ma być, ustalona już miesiąc temu, debata Kwaśniewski - Kaczyński.
czytaj więcej »
  
[ 12-09-2007 ]
Niemal połowa Polaków negatywnie ocenia rząd Jarosława Kaczyńskiego, wynika z sondażu przeprowadzonego przez CBOS przed samorozwiązaniem Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2007 ]
Premier powiedział, że słyszał o ukrywanych sondażach korzystnych dla PiS. Według J. Kaczyńskiego, "wyeksponowanie" tego najnowszego sondażu wskazuje na "oczywistą" – według niego- intencję: "Gazeta Wyborcza" nie chce doprowadzić do samorozwiązania Sejmu i wyborów.
czytaj więcej »
  
[ 29-08-2007 ]
„Dopóki nie wyjaśnimy akcji CBA, polska polityka będzie zatruta” - powiedział Donald Tusk w „Kropce nad i”. Lider PO stwierdził także po dzisiejszych wypowiedziach Jarosława Kaczyńskiego, że z psychiką premiera nie jest najlepiej.
czytaj więcej »
  Popisowa walka
[ 29-08-2007 ]

Liderzy PO i PiS rozpoczynają brutalną walkę o wyborcę. Czy po długiej i męczącej kampanii wyborczej czeka nas powtórka z rozrywki i fiasko kolejnego POPiS-u? W ostatnich dniach kampania wyborcza wyraźnie nabiera tempa. Sztaby największych partii już od kilku tygodni zwierają szyki, przygotowując się do walki o głosy Polaków. Tymczasem na wojenną ścieżkę wyborczą wstępują premier Jarosław Kaczyński i przewodniczący PO, Donald Tusk.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 21-08-2007 ]
Przewodniczący PO Donald Tusk, poinformował w telewizji TVN 24, że intencją Platformy Obywatelskiej jest powołanie komisji śledczej do zbadania akcji CBA w ministerstwie rolnictwa.
czytaj więcej »
  Wybory jak najszybciej
[ 10-08-2007 ]
Wczoraj prezydent Lech Kaczyński i lider PO Donald Tusk zgodnie stwierdzili, że obecny Sejm powinien zostać rozwiązany. - Trzeba wreszcie zakończyć ten bałagan. Dla każdego normalnego obywatela obecna sytuacja w Sejmie jest nie do zniesienia - mówił Tusk. Prawdopodobny termin wyborów to październik.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 22-03-2007 ]
Donald Tusk wyznał, że tematem jego środowej debaty z premierem Jarosławem Kaczyńskim był kryzys polityczny, w którym jest Polska. Lider Platformy Obywatelskiej powiedział w „Sygnałach Dnia”, że rząd powinien podać się do dymisji, po czym powinny odbyć się przyspieszone wybory.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl