Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Według sondażu: \"Kaczyńscy i Tusk to manipulatorzy\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 28-01-2008 ]
Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny SLD, powiedział w "Sygnałach Dnia" - audycji Programu Pierwszego Polskiego Radia, że protest celników pokazał, że rząd Donalda Tuska złamał swoje obietnice wyborcze. Jego zdaniem rząd nie potrafi radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 21-01-2008 ]
W zeszłym tygodniu Krzysztof Bondaryk i Maciej Hunia zostali mianowani na szefów ABW i Służby Wywiadu Wojskowego. Do nominacji doszło bez opinii Lecha Kaczyńskiego. Kancelaria Premiera – odpowiadając na zarzuty Kancelarii Prezydenta – zaprzeczyła, że powołanie szefów służb specjalnych było niezgodne z prawem.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 03-01-2008 ]
Z sondażu przeprowadzonego przez SMG/KRC na zlecenie „Dziennika” wynika, że wicepremier i prezes PSL - Waldemar Pawlak będzie, zdaniem 28,1 proc. polskich respondentów, tym politykiem, który oprócz premiera i prezydenta odegra dużą rolę w 2008 r.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 02-01-2008 ]
Jarosław Kaczyński komentował wyniki sondazu prezydenckiego w którym premier Tusk cieszy się poparciem prawie połowy Polaków.
czytaj więcej »
  Sukces Tuska
Nina Szczutowska [ 29-12-2007 ]
Sondaż GfK Polonia przeprowadzony na zlecenie "Rzeczpospolitej" daje bezapelacyjne zwycięstwo Donaldowi Tuskowi. Największą klęskę poniósł natomiast Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  
[ 24-12-2007 ]
Premier Donald Tusk w rozmowie dla "Sygnałów Dnia" przyznał, że dobrze ocenia swoje relacje z prezydentem. Zaznaczył, że są one lepsze, niż można było oczekiwać, mimo różnicy zdań w kilku ważnych kwestiach.
czytaj więcej »
  Prezydent chce rozmowy z Tuskiem ws. wycofania wojsk z Iraku
[ 18-12-2007 ]
Jak powiedział dziś w radiu RMF FM prezydencki minister Michał Kamiński, prezydent Lech Kaczyński będzie chciał rozmawiać z premierem Donaldem Tuskiem na temat wycofania polskich wojsk z Iraku.
czytaj więcej »
  
Ewelina Ziarnik [ 16-12-2007 ]
Wbrew zapowiedziom premiera Tuska, szanse na wycofanie w 2008 roku wojsk z Iraku są niewielkie. A jest tak przez stanowisko, jakie zajął w tej sprawie prezydent Kaczyński. Uważa on, że błędem byłoby czekanie do października, ponieważ z tego i tak "nic nie będziemy mieli". Jeśli prezydent nie podpisze decyzji o pozostaniu wojsk do października nasi żołnierze wrócą do domu do końca tego roku.
czytaj więcej »
  Pozytywna atmosfera spotkania prezydenta z premierem
Arkadiusz Szymczyk [ 05-12-2007 ]
Ponad półtorej godziny trwało spotkanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego z premierem Donaldem Tuskiem. Zarówno premier jak i prezydent, ustami swego doradcy Michała Kamińskiego, wyrazili się ciepło i pozytywnie o atmosferze i uzgodnieniach, jakie padły na spotkaniu.
czytaj więcej »
  Spotkanie Premier-Prezydent
[ 05-12-2007 ]
Dzisiaj o godzinie 15.40 z pięciominutowym opóźnieniem rozpoczęło się spotkanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego z premierem Donaldem Tuskiem. Po premierze w pałacu prezydenckim o godzinie 17.30 oczekiwany jest minister spraw zagranicznych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl