Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polityka Świat / Jest porozumienie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 15-06-2008 ]
Irlandczycy odrzucili Traktat Lizboński, jednak Donald Tusk zamierza przekonać prezydenta Lecha Kaczyńskiego do podpisania dokumentu.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 27-03-2008 ]
Na dzisiejsze południe zaplanowane zostało spotkanie premiera z prezydentem. Politycy będą rozmawiali o ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Szanse na porozumienie w tej kwestii stopniały jednak niemal do zera, gdy stało się jasne, że premier będzie się domagał od Lecha Kaczyńskiego wycofania prezydenckiego projektu w sprawie traktatu.
czytaj więcej »
  
[ 26-03-2008 ]
Ustalono już konkretny termin spotkania prezydenta Lecha Kaczyńskiego z premierem Donaldem Tuskiem. Rozmowa polityków będzie miała miejsce jutro o godz. 12. Spodziewany jest kompromis w sprawie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 16-03-2008 ]
Ustawa zabezpieczająca jest potrzebna, aby chronić wynegocjowane zapisy Traktatu. Tak swoje stanowisko w sprawie ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego przedstawia Lech Kaczyński.
czytaj więcej »
  PiS nie jest przeciwko Traktatowi
[ 15-03-2008 ]
Tadeusz Cymański: "Nie róbcie z nas frajerów. Nie jesteśmy przeciwko Traktatowi. Chcemy jedynie gwarancji, że to, co zostało wynegocjowane, nie zostanie zmienione".
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 14-03-2008 ]
Po obradach Rady Europy premier Donald Tusk zwołał konferencję prasową, na której ocenił sejmowe spory dotyczące ustawy ratyfikującej Traktat Lizboński.
czytaj więcej »
  
[ 14-03-2008 ]
Klub parlamentarny PiS nie przysłał swojego przedstawiciela na spotkanie delegacji klubów, które rozpoczęło się w gabinecie Bronisława Komorowskiego. Przesłał on jedynie list do marszałka Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 28-02-2008 ]
Sejm przyjął uchwałę w sprawię trybu ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Ma ona nastąpić na drodze parlamentarnej. Za takim rozwiązaniem było 357 posłów, 55 było przeciw, zaś 7 wstrzymało się od głosu.
czytaj więcej »
  
[ 13-12-2007 ]
W Lizbonie dojdzie dziś do podpisania Traktatu Reformującego Unię Europejską. Szefem polskiej delegacji jest prezydent Lech Kaczyński, traktat podpiszą natomiast premier Donald Tusk oraz Minister Spraw Zagranicznych, Radosław Sikorski.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-12-2007 ]
Premiera Donalda Tuska po spotkaniu z prezydentem w najbliższym czasie czekają kolejne trudne rozmowy. Kościół chce przekonywać rząd do zmiany stanowiska wobec matury z religii i refundacji zabiegów zapłodnienia in vitro.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl