Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / W pułapce sondaży               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 13-12-2008 ]
Zyta Gilowska w wywiadzie dla „Magazynu Dziennika” wyraziła swoją opinię o kilku ważnych politykach PO. - Kiedy zorientowałam się, jaki potrafi być Donald Tusk, natychmiast opuściłam PO. Potrafi być brutalny – powiedziała o obecnym premierze Gilowska.
czytaj więcej »
  
Marcin Jurzysta [ 23-02-2008 ]

Mamy 100 dni rządu Donalda Tuska. Wszyscy zatem zabrali się do rozliczania obecnego gabinetu i zadawania pytań o kolejne cuda. Tyle, że 100 dni to naprawdę bardzo niewiele, by wprowadzić jakieś istotne zmiany, nie mówiąc już cudach.

czytaj więcej »
  
[ 08-11-2007 ]

Za nami wyborcze rozstrzygnięcia. Czas na tworzenie nowego gabinetu, formowanie się składu personalnego gremiów parlamentarnych, a także pierwsze posunięcia nowej Rady Ministrów. Zgodnie z wolą wyborców i tradycją pokomunistycznej Polski ekipa dotychczas sprawująca władzę została odsunięta. Mimo, że główna partia rządząca zdobyła wynik znacznie lepszy niż w poprzednich wyborach, to jednak przegrała. Do tego jej koalicjanci zostali brutalnie wyrzuceni poza nawias politycznej sceny (chyba tak należy odczytywać niezałapanie się tak Samoobrony jak i LPR na subwencję z budżetu państwa, a więc nie przekroczenie 3% poparcia).

czytaj więcej »
  
Grzegorz Rolecki [ 24-10-2007 ]

Wicepremier i minister rolnictwa Waldemar Pawlak oznajmił, że prowadzi rozmowy z szefem rządu Donaldem Tuskiem w sprawie stworzenia funduszu finansowego, który gromadziłby środki na ZUS i KRUS. Zapowiedział również zasadniczą reformę tej ostatniej. Tego samego dnia premier odbywał spotkanie z ministrem finansów Zbigniewem Chlebowskim.

czytaj więcej »
  Popisowa walka
[ 29-08-2007 ]

Liderzy PO i PiS rozpoczynają brutalną walkę o wyborcę. Czy po długiej i męczącej kampanii wyborczej czeka nas powtórka z rozrywki i fiasko kolejnego POPiS-u? W ostatnich dniach kampania wyborcza wyraźnie nabiera tempa. Sztaby największych partii już od kilku tygodni zwierają szyki, przygotowując się do walki o głosy Polaków. Tymczasem na wojenną ścieżkę wyborczą wstępują premier Jarosław Kaczyński i przewodniczący PO, Donald Tusk.

czytaj więcej »
  Tusk czy Rokita?
[ 04-12-2006 ]

Mimo zwycięstwa w wyborach do sejmików wojewódzkich nad Platformą Obywatelską zawisły w ostatnich dniach czarne chmury. Jeszcze kilka dni temu wieszczono sukces PO w wyborach samorządowych i początek odsuwania PiS od władzy. Cieszono się z wyboru Hanny Gronkiewicz-Waltz na prezydenta stolicy. Jednak zwycięstwo w bitwie warszawskiej może okazać się mniej istotne od potyczki krakowskiej.

czytaj więcej »
  Tusk nie wyklucza koalicji z PiS w sejmikach
A. Gawlik [ 04-11-2006 ]
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk nie wykluczył ewentualnych koalicji z PiS w sejmikach wojewódzkich.
czytaj więcej »
  
Leszek Zaborowski [ 26-10-2006 ]

Po tygodniach sejmowych przepychanek wiemy juz, że rząd Jarosława Kaczyńskiego przetrwa. Nie będzie ani samorozwiązania Sejmu, ani konstruktywnego wotum nieufności, a Platforma Obywatelska będzie musiała jeszcze poczekać na udział we władzy. Odsuwa to w bliżej nieokreśloną przyszłość odpowiedź na kilka nurtujących pytań, dotyczących niekwestionowanego lidera ostatnich sondaży.

czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 21-10-2006 ]
Możemy ochronić Polskę, jej szanse, jej marzenia przed złem, które wynika z niekompetentnej, agresywnej i pozbawionej klarownych celów władzy, pod jednym warunkiem: że wygramy wybory samorządowe - powiedział w sobotę w Kielcach lider PO Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 26-09-2006 ]
Platforma Obywatelska złożyła wniosek o samorozwiązanie Sejmu poparty blisko 100 podpisami posłów PO. Według Platformy, tylko przyspieszone wybory i jej zwycięstwo w nich da szansę na zmianę sytuacji w kraju i poprawę jakości polskiej polityki.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl