Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / W pułapce sondaży               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Adam Gawlik [ 07-10-2006 ]
Szef PO Donald Tusk powiedział, rozpoczynając w sobotę "Błękitny Marsz" Platformy, że jego uczestnicy zgromadzili się, "żeby powiedzieć głośno to, co czuje Polska, żeby powiedzieć - dość!".
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 07-10-2006 ]
Na dzisiejszą sobotę w stolicy zaplanowano kilka marszów. Te najważniejsze to "Błękitny" PO, "Białej różny" LPR oraz wiec poparcia dla rządu PiS
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 06-10-2006 ]
W ocenie szefa Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska, PSL i PiS nie są bliskie porozumienia w sprawie utworzenia koalicji. Tusk spodziewa się raczej przyspieszonych wyborów parlamentarnych.
czytaj więcej »
  
[ 06-10-2006 ]
"Zależy nam na obecności w Warszawie tysięcy ludzi, głoszących publicznie: Polityka miała być czysta i wciąż się tego domagamy. To ma być święto ludzi dobrej woli. Zrobimy wszystko, by marsz Platformy był świętem ludzi dobrej woli, a nie przerodził się w jakieś zamieszki" - tak o planowanym marszu Platformy powiedział Jan Rokita dla "Rzeczpospolitej".
czytaj więcej »
  
[ 06-10-2006 ]
Jak podaje dzisiejsze „Życie Warszawy”, kilkunastu konserwatywnych posłów Platformy Obywatelskiej myśli o zmianie partyjnych barw poprzez przejście do PSL-u. Decyzje te mają zapaść dopiero po zawiązaniu koalicji przez ludowców.
czytaj więcej »
  Nie ma sojusznika na lewicy
Wojciech Kusy [ 01-10-2006 ]

Polska polityka po raz kolejny udowodniła swoją nieprzewidywalność. Równo przed rokiem wszyscy praktycznie byli zgodni co do tego, że po wyborach Prawo i Sprawiedliwość wejdzie w koalicję z Platformą Obywatelską. Rok temu nikt poważny nie dopuszczał innej możliwości. Teraz mamy do czynienia po części z realnym, po części z postulowanym odwróceniem sojuszy politycznych.

czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
Mieczysław Wachowski tworzy polityczne zaplecze dla Lecha Wałęsy. Utworzył organizację o nazwie „"Polska Zdrowego Rozsądku", która ma na rzecz powrotu byłego prezydenta do wielkiej polityki - ujawnia "Dziennik".
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 28-09-2006 ]
PiS pozwie posłów PO i SLD za używanie stwierdzenia „korupcja polityczna”.
czytaj więcej »
  
Marcin Jurzysta [ 26-09-2006 ]

No i stało się; koalicja w kształcie PiS – Samoobrona – LPR przestała istnieć. Sytuacja taka nie stwarza oczywiście jeszcze podstaw do skrócenia kadencji Sejmu, wszak PiS usiłuje skombinować jakąś naciąganą większość, jednak dla rozwikłania już i tak mocno zagmatwanej sytuacji politycznej, jedynym rozsądnym rozwiązaniem są dziś przyśpieszone wybory. Takie załatwienie sprawy, jest dziś korzystne (paradoks!) dla trzech partii: PiS, PO i PSL. Już wyjaśniam dlaczego.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 25-09-2006 ]
Donald Tusk poinformował, że Platforma Obywatelska złoży we wtorek wniosek o samorozwiązanie Sejmu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl