Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / W pułapce sondaży               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-07-2006 ]
Jak pisze dzisiejsza „Wyborcza”, prezydent Bydgoszczy zatrzasnął wczoraj przed Donaldem Tuskiem i lokalnymi działaczami PO drzwi teatru, w którym miała się odbyć konwencja samorządowa partii. Organizatorzy przenieśli spotkanie do parku.
czytaj więcej »
  
[ 10-07-2006 ]
W rozmowie z "Dziennikiem" Kazimierz Marcinkiewicz opowiada o powodach swojego odejścia ze stanowiska premiera.  Stwierdził m.in., że opozycja jest bardziej zaciekła niż kiedykolwiek i że nadszedł czas, aby rozpocząć cywilizowanie polskiej brutalnej polityki.
czytaj więcej »
  Premier: ze zdumieniem przyjmuje wypowiedzi szefa PO Donalda Tuska
[ 07-07-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz podkreślił, że ze zdumieniem przyjmuje wypowiedzi szefa PO Donalda Tuska m.in. na temat komplikowania się sytuacji szefa rządu w PiS.
czytaj więcej »
  Donald Tusk: PO przeciwne powszechnemu poborowi do wojska
[ 07-07-2006 ]
Szef PO Donald Tusk powiedział w piątek w Gdańsku, że jego partia jest przeciwna powszechnemu poborowi do wojska wszystkich, którzy ukończyli 19 lat. Tusk chce w tej sprawie rozmawiać z szefem MON Radosławem Sikorskim.
czytaj więcej »
  Spotkanie Premier-Tusk
[ 07-07-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz i szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk podczas spotkania rozmawiali w czwartek wieczorem o polityce zagranicznej oraz o "merytorycznej pracy" nad ustawami podatkowymi, o finansach publicznych i ustawie o swobodzie działalności gospodarczej.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2006 ]
Paweł Bujalski, były samorządowiec PO i współpracownik Pawła Piskorskiego, został zatrzymany przez policję. Jest podejrzany o przyjęcie dużej łapówki.
czytaj więcej »
  Premier odpiera zarzuty
[ 05-07-2006 ]

Kazimierz Marcinkiewicz odpiera zarzuty Platformy Obywatelskiej. Partia DonaldaTuska wytknęła premierowi i prezydentowi, że ich polityka międzynarodowa jest pasywna. Zaapelowała o maksymalną mobilizację i inicjatywę na forum międzynarodowym.

czytaj więcej »
  Donald Tusk o roli premiera w sprawie Zyty Gilowskiej
[ 28-06-2006 ]
Donald Tusk opowiedział się za powszechnym i jawnym dostępem do archiwów Instytutu Pamięci Narodowej. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej oświadczył na konferencji prasowej, że premier nie powinien żałować odejścia Zyty Gilowskiej z ministerstwa finansów, ponieważ jest współwinny jej dymisji.
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2006 ]

Spośród przesłuchanych osób w tzw. aferze billboardowej, tylko były poseł Zbigniew Nowak potwierdził w prokuraturze wersję Jacka Kurskiego o finansowaniu kampanii Donalda Tuska przez PZU.

czytaj więcej »
  Dowody Kurskiego
AZ [ 16-06-2006 ]
Jacek Kurski goszczący dziś w radiowej Trójce powiedział, ze ma dowody i świadków na powiązania PZU z kampania wyborczą Donald Tuska. Czołowy polityk PiS dodał, iż ujawnia to dlatego teraz, gdyż wynikły kontrowersje z nominacja nowego szefa Zakładu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 70 71 72 73 74 75 76 77  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl