Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / W pułapce sondaży               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 14-06-2006 ]

Doanld Tusk zapowiedział proces przeciwko posłowi PiS Jackowi Kurskiemu. Platforma Obywatelska uznała za oszczercze i nieprawdziwe wypowiedzi posła PiS-u, jakoby PZU pośrednio finansowało billboardy jej lidera w kapanii wyborczej.

czytaj więcej »
  
[ 14-06-2006 ]

Warszawską siedzibę PZU przeszkują funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego. Mają oni zabezpieczyć dokumenty, które mogłyby zweryfikować oskarżenia posła Jacka Kurskiego o finansowaniu przez spółkę kampanii wyborczej Donalda Tuska.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 12-06-2006 ]
Państwowa Komisja Wyborcza przedstawiła raport z analizy sprawozdań finansowych kandydatów na prezydenta. Nieścisłości pojawiły się w dokumentach Donalda Tuska, Andrzeja Leppera, Leszka Bubla, Jana Pyszki, Liwiusza Ilasza oraz Janusza Korwin-Mikkego.
czytaj więcej »
  Platforma po kongresie
AZ [ 22-05-2006 ]
Donald Tusk ponownie został wybrany szefem Platformy Obywatelskiej. Po wczorajszym kongresie partia wyszła z zamierzeniem zbudowania ruchu obywatelskiego sprzeciwiającego się obecnemu układowi rządzącemu.
czytaj więcej »
  Platforma niezadowolonych
AZ [ 19-05-2006 ]
Na niedzielnym kongresie Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zaapeluje do ludzi, którym bliskie są ideały przyzwoitości i normalności w życiu publicznym, aby konsolidowały się wokół PO w opozycji do rządów PiS.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 11-05-2006 ]
W czwartkowych "Sygnałach Dnia" Donald Tusk przyznał, że bez rządu większościowego nie da się przeprowadzić istotnych reform w Polsce. Szef Platformy Obywatelskiej twierdzi jednak, że koalicja PiS, Samoobrony i LPR nie dokona niczego dobrego.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 22-04-2006 ]
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej zapowiedział, że będzie się ubiegał o ponowny wybór na szefa partii. Wybory do władz PO odbędą się w maju.
czytaj więcej »
  PO: koalicja PiS, Samoobrona, LPR i PSL niekorzystna dla Polski
[ 21-04-2006 ]
Donald Tuska uważa, że dojdzie do koalicji PiS, Samoobrony, LPR i PSL. Jego zdaniem jednak, będzie to niekorzystne dla Polski. Według lidera PO, koalicja budowana jest pod program, który jest zły dla kraju.
czytaj więcej »
  Ubecka prowokacja
AZ [ 13-04-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość nie musi rządzić z Lepperem. W przypadku starannych rządów może liczyć na poparcie Platformy Obywatelskiej – taką deklarację złożył Donald Tusk. Lider PO przypomniał, że jeszcze dwa lata temu Lech Kaczyński uważał Samoobronę za prowokację dawnej bezpieki.
czytaj więcej »
  
[ 04-04-2006 ]
Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zaapelował do PiS, aby wycofał swój wniosek o rozwiązanie Sejmu w sytuacji, gdy pewne jest, że nie ma on szans na poparcie. Według Tuska, zamiast tracić czas na zbędne dyskusje o skróceniu kadencji, należy skupić na sprawach naprawdę ważnych dla kraju. Jarosław Kaczyński odpowiada że nie ma takiej możliwości.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 71 72 73 74 75 76 77  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl