Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Zamieszanie wokół aneksu do raportu o WSI               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Brak kontaktu z polskimi agentami WSI
Krystyna Pawliszak [ 19-06-2008 ]

Reporterzy „Rz” i Polsatu News odkryli, że polskiemu wywiadowi nie udało się nawiązać kontaktu z kilkunastoma agentami  w Rosji, na Ukrainie, na Białorusi oraz w Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie. Prawdopodobnie ich życiu grozi niebezpieczeństwo.

czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-05-2008 ]
Służby zatrzymały byłego oficera WSW Aleksander Lichockiego i dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego. Aresztowania miały związek ze sprawą rzekomych nieprawidłowości dotyczących procesu weryfikacji oficerów WSI. Jak donoszą media, zatrzymani mieli oferować „pozytywną weryfikację” i sprzedaż aneksu do raportu o weryfikacji w zamian za korzyści finansowe.
czytaj więcej »
  
[ 04-07-2007 ]
Antoni Macierewicz przez ponad cztery miesiące nie przysyłał do prokuratury dokumentów źródłowych, które miały być dowodem na jego oskarżenia wobec WSI. Śledztwa, które miały udowodnić, że Wojskowe Służby Informacyjne dopuszczały się przestępstw, tkwią w martwym punkcie – czytamy w „Dzienniku”.
czytaj więcej »
  Rosjanie zafascynowani Macierewiczem
Bartosz Rymkiewicz [ 25-05-2007 ]
Rosjanie przetłumaczyli i opublikowali raport Antoniego Macierewicza ws. likwidacji WSI, cieszy się on dużą popularnością.
czytaj więcej »
  
[ 19-02-2007 ]
Antoni Macierewicz określił jako nieporozumienie doniesienia prasowe na temat zmian, dokonanych w raporcie o WSI przed przedstawieniem go opinii publicznej. Gość Radiowej Trójki dodał, że jeśli w dokumencie dokonano później zmian - zrobiono to ze względu na bezpieczeństwo państwa. Autor raportu podkreślił jednak, że on sam nic w raporcie nie zmieniał.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 09-02-2007 ]
Antoni Macierewicz zapowiedział, że raport w sprawie służb specjalnych powinien zostać opublikowany w ciągu tygodnia. Szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego zastrzegł, że jest to termin orientacyjny. Decyzję o ujawnieniu dokumentu podejmie premier, a ogłosi prezydent.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 19-09-2008 ]
Dowódca Służby Kontrwywiadu Wojskowego płk Jan Nosek złożył do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 17-09-2008 ]
Antoni Macierewicz, były szef komisji weryfikacyjnej ds. WSI, nadal nie zwrócił 13 dokumentów należących do kancelarii tajnej. Wśród dokumentów znajdujących się w posiadaniu Macierewicza mają znajdować się również te oznaczone klauzulą "ściśle tajne". O sprawie poinformował na antenie Radia ZET szef MON Bogdan Klich.
czytaj więcej »
  
[ 01-02-2008 ]
Były likwidator WSI skrytykował w radiowej Trójce sytuację w służbach specjalnych. Wyraził również swoją dezaprobatę na temat rządowych działań dotyczących bezpieczeństwa energetycznego państwa oraz stosunku do Rosji.
czytaj więcej »
  
[ 18-11-2007 ]
Zbigniew Chlebowski: "Komisja ds. służb specjalnych sprawdzi działania Antoniego Macierewicza".
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl