Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Berlusconi po raz trzeci               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 17-12-2009 ]
Włoski premier Silvio Berlusconi został dziś wypisany ze szpitala, w którym przebywał od niedzieli, kiedy został uderzony figurką rzuconą przez szaleńca.
czytaj więcej »
  
[ 01-09-2008 ]
Libijski lider Muammar Kadafi oświadczył, że konflikt między jego krajem a Stanami Zjednoczonymi został "definitywnie zamknięty".
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 24-07-2008 ]
Parlament włoski przyznał immunitety sądowe prezydentowi, premierowi i przewodniczącemu Senatu oraz Izby Deputowanych na czas kadencji. Według opozycji ta ustawa jest „niemoralna”.
czytaj więcej »
  
[ 06-05-2008 ]
W najbliższą sobotę, wedle wszelkich prognoz, Włosi będą mieć nowy rząd. Na jego czele stanie bożyszcze Włochów - Silvio Berlusconi.
czytaj więcej »
  
[ 14-04-2008 ]
Dziś drugi i ostatni dzień przedterminowych wyborów we Włoszech. Lokale wyborcze mają zostać zamknięte o godzinie piętnastej. Wieczorem powinniśmy się dowiedzieć, kto wejdzie do włoskiego parlamentu.
czytaj więcej »
  
[ 14-02-2008 ]
Rząd włoski postanowił, że wraz z wyborami parlamentarnym, zaplanowanymi na 13 i 14 kwietnia, odbędą się również wybory samorządowe. Główną przesłanką takiej decyzji jest możliwość zaoszczędzenia 400 milionów euro.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 06-02-2008 ]
Włoskie władze są coraz bliższe rozpisania nowych wyborów parlamentarnych. Choć prezydent Georgio Napolitano podjął próbę odsunięcia w czasie takich rozwiązań, starając się powołać rząd przejściowy, mający za zadanie tylko i wyłącznie zmianą włoskiej ordynacji wyborczej, uniemożliwiła to obecna sytuacja polityczna we Włoszech.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2007 ]
Były premier Włoch Silvio Berlusconi nie żałuje pieniędzy na jachty i samoloty. Jak obliczył dziennik "Corriere della Sera", jego flota morska i powietrzna warta jest w tej chwili sto milionów euro.
czytaj więcej »
  Kronika wyborcza: czerwiec 2006
[ 10-07-2006 ]

Największe zainteresowanie w Polsce wzbudziły wybory parlamentarne u obu naszych południowych sąsiadów. Wybory w Czechach przyniosły remis i groźbę pata, zaś Słowacy postanowili zaryzykować oddanie władzy w ręce populistów. Ponadto do urn poszli Kuwejtczycy (w tym – po raz pierwszy w historii – Kuwejtki) Peruwiańczycy i mieszkańcy San Marino. Nową konstytucję przyjęli w referendum Mauretańczycy, zaś obszerną nowelizację ustawy zasadniczej odrzucili Włosi. Oba komunistyczne państwa Indochin – Laos i Wietnam – dokonały wymiany kierownictwa.

czytaj więcej »
  
MA [ 26-06-2006 ]

O godzinie 22 w niedzielę zakończyło się we Włoszech głosowanie w pierwszym dniu referendum w sprawie ustawy o rewolucyjnej zmianie konstytucji. Do tej pory głosy oddało 34,6 procent uprawnionych.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl