Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Ministrowie w weekend na dywaniku u premiera               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 04-10-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński zapowiedział, że do roku 2010 zostanie znacząco rozbudowana polska infrastruktura drogowa. W wystąpieniu na I Polskim Kongresie Drogowym premier powiedział, że do roku 2013 sieć dróg zostanie jeszcze bardziej rozbudowana, a w roku 2020 będzie porównywalna z drogami państw zachodnich.
czytaj więcej »
  Bruksela: media o Polsce
[ 28-09-2006 ]
Belgijskie gazety nie poświęcają wiele miejsca ostatnim wydarzeniom politycznym w Polsce. Zajmuje się tym gazeta "Le Soir", która w korespondencji z Warszawy pisze o rozsypce IV Rzeczpospolitej i utracie wiarygodności premiera Jarosława Kaczyńskiego
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2006 ]
Zakończyły się rozmowy premiera Jarosława Kaczyńskiego z liderami partii koalicyjnych Andrzejem Lepperem i Romanem Giertychem. Na razie liderzy nie komentują wyników rozmów, których tematem była sytuacja w koalicji rządowej.
czytaj więcej »
  
[ 04-08-2006 ]

Premier Jarosław Kaczyński ocenia, że największym mankamentem utrudniającym pracę rządu jest sytuacja zewnętrzna i polskie stosunki dyplomatyczne.

czytaj więcej »
  
[ 11-07-2006 ]
Jak oznajmił Jarosław Kaczyński, zaprzysiężenie jego rządu odbędzie się najprawdopodobniej w czwartek. Jednak wcześniej marszałek Sejmu Marek Jurek twierdził, że expose premiera może zostać wygłoszone w Sejmie w piątek i tego dnia mogłoby się odbyć głosowanie nad wotum zaufania dla rządu.
czytaj więcej »
  Premier: Wojciechowski ministrem polityki gospodarczej
[ 23-06-2006 ]

Premier Kazimierz Marcinkiewicz, który ogłosił  dymisję wicepremier, minister finansów Zyty Gilowskiej. Poinformował, że nowym szefem resortu finansów ma zostać dr Paweł Wojciechowski.

czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 03-06-2006 ]
"Całkiem niezłe dokonania" - tak określił pracę swojego rządu premier Kazimierz Marcinkiewicz na kongresie PiS. Wsród największych sukcesów premier wymienił powołanie Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
czytaj więcej »
  Po II expose premiera Platforma zyskuje
sofista [ 21-10-2012 ]
W ubiegłym tygodniu premier Donald Tusk przygotował godzinne wystąpienie w Sejmie, które przez media i środowiska polityczne było nazywane „drugim expose”. Premier postawił wszystko na jedną kartę, decydując się na głosowanie nad wotum zaufania dla rządu. Jeśli w głosowaniu koalicja rządowa nie zdobyłaby przeważającej liczby głosów, rząd Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego mógł zostać rozwiązany. Na szczęście dla rządzących, stało się inaczej.
czytaj więcej »
  
sofista [ 07-10-2012 ]
Waldemar Pawlak, pełniący funkcję wicepremiera w rządzie Donalda Tuska oraz Ministra Gospodarki, chce dążyć do prowadzenia rozmów z opozycyjnymi politykami. Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego chce w ten sposób uzyskać poparcie dla swoich projektów ustaw.
czytaj więcej »
  
sofista [ 13-09-2012 ]

Już wkrótce będziemy świadkami szeroko zakrojonej akcji politycznej przeciwko działaniom rządowym. Jej prowodyrem będzie NSZZ „Solidarność”, które nie zgadza się z wieloma decyzjami podejmowanymi przez rząd koalicyjny Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl