Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Rosati kandydatem lewicy na prezydenta?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 21-10-2008 ]
Jak dowiedział się portal tvp.info, z sondażu zamówionego przez polityków zaangażowanych w tworzenie nowej lewicowej formacji wynika, że jej twarzami powinni być Dariusz Rosati i Włodzimierz Cimoszewicz.
czytaj więcej »
  Lewica walczy o gwiazdy
[ 29-07-2008 ]
Na lewicy szykują się poważne zmiany. W przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego SLD liczy na kandydaturę Dariusza Rosatiego, z kolei SdPl oraz PD namawiają Włodzimierza Cimoszewicza.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
Podczas posiedzenia Konwentu Krajowego Socjaldemokracji Polskiej jej dotychczasowy przewodniczący Marek Borowski ogłosił, że od 1 sierpnia przestanie kierować partią. Przyszłość SdPl stanęła pod znakiem zapytania.
czytaj więcej »
  Jedna wizyta Miedwiediewa niczego nie zmieni?
Arkadiusz Caryk [ 06-12-2010 ]
- Mamy całą listę spraw, które we wzajemnych relacjach nas uwierają, ale jedna wizyta wszystkiego nie załatwi – powiedział w rozmowie z Radiem ZET Dariusz Rosati, było szef polskiej dyplomacji, mając na myśli wizytę prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa w Polsce.
czytaj więcej »
  SdPL pomaga wszystkim kandydatom na prezydenta
[ 28-04-2010 ]
Świętokrzyski odział Socjaldemokracji Polskiej codziennie od 10 do 16 zbiera podpisy poparcia kandydatów na prezydenta. Bez względu na opcję polityczną. Partia nie ma własnego kandydata, gdyż z wyborów po katastrofie lotniczej pod Smoleńskiej postanowił wycofać się prof. Tomasz Nałęcz.
czytaj więcej »
  Oleksy i jego misja
Magdalena Janczura [ 05-01-2010 ]
Według warszawskiego SLD to Wojciech Olejniczak powinien zostać prezydentem Warszawy. Jednak krajowe władze partii szukają innego kandydata.
czytaj więcej »
  
Robert Kochan [ 05-07-2009 ]
Zarząd Mazowiecki SdPL przyjął w szeregi Socjaldemokracji Polskiej byłego szefa komisji śledczej ds. Rywina. Tomasz Nałęcz ma zająć się teraz strategią polityczną ugrupowania.
czytaj więcej »
  
[ 23-02-2009 ]
W wyborach do europarlamentu miało być szerokie porozumienie lewicy. Tymczasem Rada Krajowa SLD zdecydowała, że chce w nich wystąpić pod własnym szyldem i gotowa jest udostępnić miejsca na listach tylko wybranym politykom, m.in. Włodzimierzowi Cimoszewiczowi i Dariuszowi Rosatiemu. Pierwszy już powiedział, że w takiej sytuacji nie startuje, Rosati dalej nie wie co robić.
czytaj więcej »
  Nowy szef SdPl
Aleksandra Nowak [ 11-01-2009 ]
W sobotę Wojciech Filemonowicz został wybrany nowym przewodniczącym Socjaldemokracji. W sierpniu z funkcji szefa partii zrezygnował jej twórca Marek Borowski. W momencie gdy o to stanowisko przestała ubiegać sie Sylwia Pusz, Filemonowicz stał się jedynym kandydatem.
czytaj więcej »
  
[ 18-10-2008 ]
Europoseł Dariusz Rosati w sobotę ma ogłosić deklarację powołania nowej centrolewicowej formacji koalicyjnej na bazie SdPl i PD.
czytaj więcej »
1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl