Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Zmiany w egzaminie na aplikację               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karolina Czaja [ 23-10-2008 ]
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski przyznał, że wrocławska prokuratura podjęła decyzję, by finał akcji zatrzymania Janusza Wójcika przypadł policji. Tym stwierdzeniem zaprzeczył doniesieniom mediów, iż było to działanie polityczne.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 03-10-2008 ]
Jest to z pewnością zła wiadomość dla Donalda Tuska, który kilka tygodni temu rozpoczął społeczną debatę na temat przymusowej kastracji pedofilów. Wszystko za sprawą ministra sprawiedliwości, który odrzucił kluczowy dla ustawy zapis mówiący o przymusowym kastrowaniu pedofilów nawet już po odbyciu kary.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 24-09-2008 ]
Dziś pierwszy dzień protestu polskich sędziów. Do czwartku włącznie prace sądów mają być sparaliżowane, a setki rozpraw nie odbędą się. Sędziowie żądają podwyżek, a także zmian w systemie ich wynagradzania.
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2008 ]
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski prawdopodobnie zostanie wezwany na posiedzenie sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka. Jak informuje wiceszef komisji Arkadiusz Mularczyk, posłowie chcą od ministra wyjaśnień na temat "zarzutów o ewentualnych czystkach w jeleniogórskiej prokuraturze".
czytaj więcej »
  
[ 14-09-2008 ]
Przewodniczący klubu PiS Przemysław Gosiewski napisał do ministra sprawiedliwości list. Sugeruje w nim Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu, że należałoby zbadać czy marszałek Sejmu Bronisław Komorowski (PO) miał obowiązek zawiadomić prokuraturę po tym jak złożono mu propozycję dotarcia do aneksu do raportu o WSI.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2008 ]
Najwyższa Izba Kontroli stwierdziła, że zostało złamane prawo budowlane i ustawa o rachunkowości w inwestycji, w której brali udział posłowie PO i PSL Miron Sycz i Adam Krzyśków.
czytaj więcej »
  
[ 01-08-2008 ]
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski, odnosząc się do decyzji o aresztowaniu dziennikarza śledczego Wojciecha S., stwierdził, że śledztwo ma charakter rozwojowy.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2008 ]
Zbigniew Ziobro na dzisiejszej konferencji prasowej powiedział, że Donald Tusk się mści, „bo czegoś się boi”. Dodał, że za fałszywymi oskarżeniami wobec niego stoi właśnie premier. A sam przyznaje, że immunitetu zrzeknie się po sejmowej debacie. PiS zapowiada oskarżenie prokuratora krajowego o popełnienie przestępstwa.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
Jeszcze dziś na biurko ministra sprawiedliwości ma trafić wniosek płockiej prokuratury o uchylenia immunitetu Zbigniewowi Ziobrze. Zbigniew Ćwiąkalski w TVN24 stwierdził, iż decyzję o jego podpisaniu podejmie w ciągu dwóch dni.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2008 ]
Zbigniew Ziobro na dzisiejszej konferencji prasowej potwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje wniosek o wotum nieufności dla ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego. Głównym powodem ma być upolitycznienie prokuratury.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl