Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Zmiany w egzaminie na aplikację               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 02-06-2008 ]
Zbigniew Ziobro broni sądów 24-godzinnych, bo uważa, że PO chce je zlikwidować. Na dzisiejszej konferencji mówił, że największy spadek przestępstw drogowych powodowanych przez pijanych kierowców nastąpił w tych województwach, gdzie sądy 24-godzinne były najczęściej uruchamiane.
czytaj więcej »
  
[ 31-05-2008 ]
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zapowiedział, że na wtorkowym posiedzeniu rządu będzie omawiany projekt ustawy o rozdzieleniu funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego.
czytaj więcej »
  PiS chce zmian kodeksu karnego
Arkadiusz Szymczyk [ 19-04-2008 ]
Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro (PiS) przedstawił propozycje swojej partii w ramach kodeksu karnego. Główne zmiany mają dotyczyć porwań. PiS liczy na poparcie swojego projektu przez wszystkie partie.
czytaj więcej »
  
[ 11-04-2008 ]
"Fakt" donosi humorystycznie, że praca ministra może być niebezpieczna. Przekonał się o tym we wtorek szef ministerstwa sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski. Zaatakowała go… niszczarka do papieru. "Poszatkowała mi cały krawat" - żali się minister na łamach gazety.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 10-04-2008 ]
Jeśli reformy proponowane przez resort sprawiedliwości wejdą w życie, trudniej będzie wsadzić do aresztu m.in. aferzystów i sprawców napadów – informują prokuratorzy.
czytaj więcej »
  
[ 19-02-2008 ]
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski kurczowo trzyma się programu PO, który mówi o rozdzieleniu funkcji minstra sprawiedliwości od prokuratora generalnego. Gdyby tak się nie stało, zapowiada, że odejdzie ze stanowiska.
czytaj więcej »
  
[ 16-02-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński zapowiedział, że zawetuje ustawę oddzielająca funkcję prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości. Jego zdaniem spowodowałaby one sytuację, że "rząd nie będzie mógł w istocie wykonywać konstytucyjnego obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i porządku publicznego".
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 11-02-2008 ]
Tajne wystąpienie ministra sprawiedliwości w Sejmie tylko przez 24 godziny było tajne. Już w sobotę w mediach znane było przemówienie ministra Ćwiąkalskiego w sprawie nielegalnych podsłuchów.
czytaj więcej »
  Stenogramy z tajnego posiedzenia jawne
Piotr Wieremiejczuk [ 10-02-2008 ]
Wystąpienie ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego dotyczyło zwiększonej ilości podsłuchów wykorzystanych w 2007 roku. Zostało najprawdopodobniej nagrane przez jednego z posłów.
czytaj więcej »
  
[ 08-02-2008 ]
Jak poinformował na konferencji prasowej szef klubu PiS Przemysław Gosiewski, klub parlamentarny PiS złożył wniosek do marszałka Sejmu o odtajnienie stenogramów z piątkowej debaty w sejmowej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl