Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Zmiany w egzaminie na aplikację               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karol Schwann [ 01-02-2008 ]
Tak były minister sprawiedliwości ocenił działalność Zbigniewa Ćwiąkalskiego, który zarzucił mu niszczenie dokumentów.
czytaj więcej »
  
[ 01-02-2008 ]
Obecny minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zapowiedział, iż zawiadomi prokuraturę o fakcie niszczenia korespondencji pracowników gabinetu politycznego Zbigniewa Ziobry. Korespondencja prowadzona była z prokuraturą i  dotyczyła kampanii wyborczej SLD.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-01-2008 ]
Ministerstwo Sprawiedliwości opracowuje rewolucyjny projekt informatyzujący postępowania sądowe. Wymiar sprawiedliwości planuje, by za dwa lata część spraw była rozpatrywana za pośrednictwem Internetu.
czytaj więcej »
  
[ 14-01-2008 ]
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zapowiedział, że prokuratura zajmie się sprawą wypowiedzi posła PO Janusza Palikota, który pytał na swym blogu, czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu. Czy będzie śledztwo, to  - jak powiedział - zależy od inicjatywy samego pana prezydenta.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 02-01-2008 ]
W opinii ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego jego poprzednik – Zbigniew Ziobro ponosi całkowitą odpowiedzialność za wszelkie nieprawidłowości i zaniedbania popełnione w toku śledztwa w sprawie Ryszarda Krauzego.
czytaj więcej »
  
[ 31-12-2007 ]
"Polityka informacyjna prokuratury musi zostać zmieniona" - przyznał minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ćwiąkalski.
czytaj więcej »
  Planowana wizja lokalna w Nangar Khel
Ewelina Ziarnik [ 30-12-2007 ]
Ciag dalszy głośnej sprawy ostrzelania przez polskich żołnierzy afgańskiej wioski. Jak dowiedział się "Wprost" w rozmowie z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ćwiąkalskim, możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej jest brana pod uwagę.
czytaj więcej »
  
[ 20-12-2007 ]
Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski, w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu Zet, przyznał, że Prokuratura miała podstawy postawić polskim żołnierzom zarzut zabójstwa ludności cywilnej w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
[ 17-12-2007 ]
Najnowszy "Newsweek" donosi, że CBA nagrało rozmowę, w której ówczesna wiceminister sprawiedliwości Beata Kempa mówi do ówczesnego dyrektora szpitala Marka Durlika: "ustawimy prokuratorów i sprawę się umorzy". Posłanka domaga się teraz publikacji podsłuchów i odpiera zarzuty.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 14-12-2007 ]
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski poinformował dziś o planowanym rozdzieleniu funkcji ministra sprawiedliwości oraz prokuratora generalnego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl