Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Zmiany w egzaminie na aplikację               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 09-12-2007 ]
W rozmowie z "Wprost" minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski mówi, że "nie będzie robił teatru. Jeśli zrobi konferencję prasową, to bez dyktafonów i niszczarek".
czytaj więcej »
  
Karolina Rogula [ 06-12-2007 ]
Takimi słowami szef klubu PO Zbigniew Chlebowski skomentował krytykę ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego ze strony PiS.
czytaj więcej »
  
[ 06-12-2007 ]
Zbigniew Ćwiąkaliski zapowiedział na antenie TVN 24, że kontroli zostaną poddane domy opieki w całym kraju. Wszystko po tym, jak doszło do skandalu związanego z maltretowaniem pensjonariuszy domu w Radości.
czytaj więcej »
  Zmiany personalne w prokuraturze
Arkadiusz Szymczyk [ 04-12-2007 ]
Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zdymisjonował zastępcę prokuratora generalnego Jerzego Engelkinga oraz naczelnego prokuratora wojskowego Tomasza Szałka. Następcą Engelkinga został Andrzej Pogorzelski a Szałka gen.bryg. Zbigniew Woźniak.
czytaj więcej »
  
[ 15-11-2007 ]
Jarosław Kaczyński w radiowych „Sygnałach Dnia” wyraził swoją opinię, że rząd Donalda Tusa jest w przypadku kilku resortów tworzony „z łapanki”. Szef PiS-u zarzucił też zwycięskiej partii nie przestrzeganie demokratycznych standardów.
czytaj więcej »
  
[ 13-11-2007 ]
Prezydencki minister Michał Kamiński powiedział w radiowej "Trójce", że szukana jest odpowiednia formuła prawna, która pozwoli jeszcze przed powołaniem nowego rządu ujawnić Donaldowi Tuskowi tajne informacje na temat kandydata na szefa MSZ Radosława Sikorskiego.
czytaj więcej »
  Nowelizacja prawa medialnego
[ 23-10-2007 ]
"Gazeta Wyborcza": "media publiczne są teraz w całości w rękach opozycji, dlatego Platforma już przygotowuje zmiany w prawie medialnym".
czytaj więcej »
  
[ 08-06-2007 ]
W swym najnowszym projekcie prawa prasowego Samoobrona domaga się, by sądy szybciej rozstrzygały sprawy o podawanie fałszywych informacji. Według tygodnika „Wprost”, ustawa ma trafić do marszałka Sejmu w połowie czerwca.
czytaj więcej »
  
[ 29-03-2007 ]
Prokuratura zajmie się sprawami z rozmowy między Józefem Oleksym i Aleksandrem Gudzowatym. Poinformował o tym w Sejmie zastępca prokuratora generalnego Jerzy Engelking.
czytaj więcej »
  
[ 15-03-2007 ]
W Warszawie rozpoczął się proces cywilny, wytoczony przez tygodnik "Wprost" i dziennikarzy tej gazety Aleksandrowi Kwaśniewskiemu. Tygodnik zarzuca byłemu prezydentowi, że w jednym z programów telewizyjnych nazwał go "ubecką gazetą".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl