Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Prezydent leci do Izraela               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Przyjazny przebieg wizyty prezydenta Izraela w Polsce
[ 16-04-2008 ]
- Polska jest zdeterminowana, aby przełamać wszystko co złe we wzajemnych kontaktach z Izraelem – stwierdził Lech Kaczyński podczas wspólnej konferencji prasowej z prezydentem Izraela Szimonem Peresem. - Chcemy dalej rozwijać współpracę – powiedział Peres.
czytaj więcej »
  
[ 20-12-2009 ]
Premier Izraela Benjamin Netanjahu zaapelował do polskich władz o jak najszybsze schwytanie sprawców zuchwałej kradzieży z byłego obozu zagłady Auschwitz.

czytaj więcej »
  
[ 24-04-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński oraz prezydent Indii Pratibha Devisingh Patil są zadowoleni ze spotkania, które odbyło się w Warszawie.
czytaj więcej »
  Kupujmy polskie produkty - kolejny spot PiS
[ 12-02-2009 ]
Jest to jedno z haseł w nowym spocie reklamowym PiS. Jarosław Kaczyński zamiast chwalić się sukcesami swojego rządu, prezentuje własne pomysły na pokonanie kryzysu. Nowy spot będzie pokazywany w tv już od dzisiejszego wieczoru.
czytaj więcej »
  
[ 24-11-2008 ]
Prokuratura Okręgowa w Warszawie bada niedzielny incydent w Gruzji, kiedy to ostrzelano konwój z prezydentami Polski i Gruzji.
czytaj więcej »
  
[ 16-05-2008 ]
Prezydent Polski w czasie wizyty w Jerozolimie spotkał się wczoraj z Georgem W. Bushem. Spotkanie trwało kilkanaście minut, a jego tematem była głównie tarcza antyrakietowa i sytuacja w Gruzji.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 04-12-2007 ]
Podczas wizyty na Słowacji prezydent Lech Kaczyński spotkała się w Keżmarku z prezydentem Słowacji Ivanem Gaszparowiczem. Rozmowa dotyczyła współpracy w ramach Unii Europejskiej oraz wejścia do strefy Schengen.
czytaj więcej »
  Valdas Adamkus w Polsce
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
Na zaproszenie prezydenta Lecha Kaczyńskiego w obchody Święta Niepodległości uświetnia swoją obecnością, prezydent Litwy Valdas Adamkus.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 31-10-2007 ]
We wczorajszym wydaniu programu „Kropka nad i” w TVN24, Donald Tusk przeprosił prezydenta Lecha Kaczyńskiego. „Jeśli panu prezydentowi do nawiązania współpracy ze mną i z partią, która wygrała wybory, potrzebne są słowa przeprosin, to ja przepraszam” – stwierdził kandydat koalicji PO-PSL na premiera.
czytaj więcej »
  "Wojna w Iraku to wina Izraela!"
[ 15-10-2007 ]
Pojawiły się już pierwsze komentarze na temat wiadomości szyickich dotyczących ataków na polskie cele w Iraku. Wojciech Wierzejski z LPR oskarżył Izrael o to, że skłonił Stany Zjednoczone do wojny w Iraku.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl