Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Prezydent leci do Izraela               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Bruksela: skarga przeciwko Polsce
[ 07-07-2006 ]
Komisja Europejska skierowała do unijnego trybunału sprawiedliwości skargę przeciwko Polsce, za naruszenie prawa w dziedzinie telekomunikacji.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 06-07-2006 ]
Klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości chce żeby Zbigniew Ziobro rozważył możliwość wszczęcia postępowanie w sprawie artykułu autorstwa Petera Koehlera, który ukazał się w "Die Tageszeitung".
czytaj więcej »
  
[ 06-07-2006 ]
Dziś radno w "Sygnałach dnia" minister z kancelarii prezydenta Maciej Łopiński oświadczył, że partnerzy Polski podjęli decyzję o odwołaniu Szczytu Trójkąta Weimarskiego, na który miał pojechać premier, bo prezydent był chory.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 03-07-2006 ]
Brandenburski minister spraw wewnętrznych Joerg Schoenbohm wezwał polskie władze do podjęcia działań przeciwko produkcji i sprzedaży nazistowskich mundurów i odznaczeń.
czytaj więcej »
  Bush przyjedzie do Polski?
MA [ 03-07-2006 ]
Jesienią, a dokładnie pod koniec listopada, Warszawę może odwiedzić prezydent Stanów Zjednoczonych George Bush - dowiedział się "Dziennik". W tej chwili trwają negocjacje.
czytaj więcej »
  
Ma [ 03-07-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński nie weźmie udziału w zaplanowanym na poniedziałek szczycie Trójkąta Weimarskiego, który miał odbyć się w Weimarze - poinformował wicedyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta Marcin Rosołowski.
czytaj więcej »
  Ze starym telewizorem do... sklepu
[ 01-07-2006 ]
Dziś, 1 lipca w życie wchodzą nowe przepisy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. To koniec z wyrzucaniem sprzętu AGD i RTV na śmietnik. Zgodnie z nimi stare urządzenia trzeba oddać do sklepu.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 29-06-2006 ]
Armia Izraela dokonała aresztowań blisko 30 wyższych urzędników Hamasu. Podczas operacji na Zachodnim Brzegu Jordanu izraelscy żołnierze odnaleźli także ciało domniemanego zaginionego żydowskiego osadnika.
czytaj więcej »
  
[ 28-06-2006 ]
Izraelska operacja wojskowa w Strefie Gazy obejmuje coraz większe tereny. Według izraelskiego dowództwa jej celem ofensywy jest odnalezienie i uwolnienie kaprala Gilada Shalita, uprowadzonego przez palestyńskich ekstremistów.
czytaj więcej »
  Izrael: zamach na szefa Hamasu?
[ 28-06-2006 ]
Szef biura politycznego palestyńskiego Hamasu, przebywający w Syrii Chaled Maszaal, jest celem zamachu, gdyż to on wydał rozkaz porwania izraelskiego żołnierza - oświadczył w środę minister sprawiedliwości Izraela Haim Ramon.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl