Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Prezydent leci do Izraela               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 02-06-2006 ]
Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, ma ujawnić dzisiaj na specjalnej konferencji o godzinie 15  zawartość swojej teczki.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 31-05-2006 ]
Palestyńskie pociski rakietowe, wystrzelone ze Strefy Gazy, spadły na izraelskie miasto Sderot, uderzając w dom sąsiadujący z rezydencją obecnego ministra obrony Izraela Amira Pereca - podało rano izraelskie radio.
czytaj więcej »
  
[ 30-05-2006 ]
Ministerstwo Spraw Zagranicznych z zadowoleniem przyjęło informację o przyjęciu przez Senat Stanów Zjednoczonych Ameryki ustawy imigracyjnej zawierającej poprawkę, która umożliwia włączenie Polski do programu ruchu bezwizowego (Visa Waiver Program).
czytaj więcej »
  
AZ [ 30-05-2006 ]
Ukraina w najbliższym czasie nie zniesie zakazu importu polskiego mięsa. Zakaz został wprowadzony pod koniec maja po stwierdzeniu nielegalnego przewozu mięsa z Polski do Ukrainy.
czytaj więcej »
  Le Monde o polskiej gospodarce
AZ [ 30-05-2006 ]
Kojarzony z poglądami lewicowymi francuski dziennik Le Monde nazywa politykę gospodarczą polskiego rządu patriotyzmem ekonomicznym. Dla pisma jest to realizacja protekcjonizmu w nowej formie.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 29-05-2006 ]
Na rozwój portów lotniczych w latach 2007- 2013 Polska może otrzymać z Unii Europejskiej od 6 do 8 mld euro - poinformował prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) Tomasz Kądziołka.
czytaj więcej »
  
[ 26-05-2006 ]

Wiece oburzone środowisko konserwatywne. Wielce oburzony układ rządzący. Wielce oburzeni publicyści prawicowej orientacji. Wielce oburzeni niektórzy naukowcy społeczni. Co się stało? Wielkiego wodza porównano do Gomułki. Pss… nie wolno tak mówić! To nie przystoi. Działacz podziemia. Inwigilowany prawicowiec. Wybitny strateg. Porównywać go teraz do komunistycznego nieuka?

czytaj więcej »
  
[ 23-05-2006 ]
Izraelski dziennik "Jedijot Achronot", podał informacje, iż tamtejsze MSZ zastanawia się nad wprowadzeniem indywidualnego bojkotu wobec Romana Giertycha, wicepremiera i ministra edukacji.
czytaj więcej »
  Nowy premier?
Andrzej Rejnson [ 17-05-2006 ]

Według informacji „Życia Warszawy” Jarosław Kaczyński planuje oddanie części obowiązków szefa partii. Miałby to być wstęp do objęcia posady premiera.

czytaj więcej »
  
Krzysztof Buczek [ 15-05-2006 ]

Lech Kaczyński obiecywał w swojej kampanii wyborczej, że będzie bardziej aktywny w swojej polityce wewnętrznej niż poprzednik. Od kilku miesięcy możemy tę aktywność obserwować i wyciągać z niej wnioski. Jak to się stało, że człowiek tak dobrze odbierany w kampanii wyborczej, poskromiwszy nawet niechętne sobie ośrodki medialne, na urzędzie prezydenta nie korzysta ze zdobytych w wyścigu o prezydencki fotel doświadczeń? Jak wyglądają jego sposoby komunikacji ze społeczeństwem i czy jest to narzędzie wystarczające w dobie dzisiejszej polskiej polityki. Czy prezydent spełnia oczekiwania Polaków w tym zakresie? Jeżeli tak, to w jakim stopniu?

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl