Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Prezydent leci do Izraela               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  "The Economist": Polska ma dobre perspektywy rozwoju
j. uchto [ 11-05-2006 ]
Jak twierdzi "The Economist" Polska pomimo napiętej sytuacji politycznej ma znakomite perspektywy rozwoju. Brytyjskie pismo publikuje w tym tygodniu specjalny raport o Polsce zatytułowany "Głowa do góry", w którym chwaląc postępy ekonomiczne naszego kraju dowodzi jednak, że sektor publiczny i administracja państwowa nadal wymagają radykalnych reform.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 11-05-2006 ]
Od środy wieczorem wstrzymane zostały izraelskie dostawy paliwa do stacji benzynowych na terenie Autonomii Palestyńskiej, co zdaniem obserwatorów dodatkowo pogłębi kryzys ekonomiczny na terenach palestyńskich.
czytaj więcej »
  
[ 11-05-2006 ]

Od 1 do 4 maja odbyła się w Wilnie międzynarodowa konferencja „Wspólna Wizja Wspólnego Sąsiedztwa” („Common Vision for Common Neighbourhood”) poświęcona współpracy państw regionu Morza Bałtyckiego oraz Morza Czarnego. Patronat nad przedsięwzięciem sprawowali prezydenci Litwy Valdas Adamkus oraz Polski Lech Kaczyński.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 05-05-2006 ]
Po powołanie nowego rządu Kazimierz Marcinkiewicz nie krył nadziei na pozytywne zmiany.
czytaj więcej »
  
[ 05-05-2006 ]

Ukraina 20 maja zniesie zakaz importu polskiego mięsa. Takie ustalenia zapadły na spotkaniu polskiej i ukraińskiej strony w Korczowej na Podkarpaciu - poinformował] główny lekarz weterynarii Krzysztof Jażdżewski.

czytaj więcej »
  Apel Abbasa o natychmiastowe wznowienie negocjacji pokojowych
j. uchto [ 04-05-2006 ]
Prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmud Abbas zaapelował do p.o. premiera Izraela Ehuda Olmerta o natychmiastowe wznowienie negocjacji pokojowych.
czytaj więcej »
  Samoobrona w koalicji
Krzysztof Buczek [ 03-05-2006 ]

Ostatnie dni w polskiej polityce zaowocowały tym, co zapowiadał przed świętami wielkanocnymi Jarosław Kaczyński; tym, na co Polacy czekali przez pół roku. Czy jednak rzeczywiście koalicja PiS z Samoobroną była wyczekiwana przez wyborców? Czy można powiedzieć że Polacy na taką konfigurację polityczną liczyli, oddając swój głos w wyborach, czy za tym głosowali? Nie chodzi tu o przyczyny braku koalicji PiS-PO, na którą to opcję większość wyborców dała swoje przyzwolenie we wrześniowych wyborach, ale o rzeczywiste przyczyny koalicji, która dziś ma już miejsce i znajdzie swoje uwieńczenie w nowym podziale stanowisk rządowych.

czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 29-04-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński twierdzi, że jego brat Jarosław moze zostać premierem." Szef partii rządzącej może zostać premierem w każdej chwili. To wyłącznie jego decyzja" - powiedział prezydent.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 25-04-2006 ]
W Izraelu trwają obchody Dnia Pamięci Ofiar Zagłady, które zainaugurowało w poniedziałek wieczorem wystąpienie prezydenta Mosze Kacawa i uroczystość w jerozolimskim Instytucie Pamięci Yad Vashem.
czytaj więcej »
  Raport izraelski o Iranie
AZ [ 24-04-2006 ]
Jak podaje dziennik Haarec na podstawie tajnego raportu izraelskiego rządu – jeśli Iran uzyska technologię do budowy broni jądrowej, jego śladem pójdą inne państwa regionu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl