Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Marcinkiewicz odkrywa karty               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 13-11-2007 ]
ABW podsłuchiwała rozmowy Kazimierza Marcinkiewicza podczas pełnienia przez niego funkcji szefa rządu. Jak podaje "Dziennik", to jednak nie on był celem służb specjalnych.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2009 ]
Łódzka prokuratura, w wyniku śledztwa dot. tragicznej śmierci Barbary Blidy, zdecydowała się postawić zarzut ówczesnemu szefowi ABW – Witoldowi Marczukowi.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 14-08-2010 ]
Jak podała „Gazeta Wyborcza”, łódzka prokuratura prowadzi śledztwo, mające wykazać, czy na miejscu śmierci Barbary Blidy doszło do procederu zacierania śladów. Pojawiły się wątpliwości co do śmierci posłanki.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 29-05-2010 ]
Henryk Blida, mąż Barbary Blidy, która popełniła samobójstwo 25 kwietnia 2007 r. podczas próby zatrzymania jej przez funkcjonariuszy ABW, domaga się od ABW i Prokuratury Okręgowej w Katowicach odszkodowania oraz renty za pogorszenie sytuacji życiowej. O fakcie tym poinformowała „Gazeta Wyborcza”. Blida liczy na 200 tys. zł odszkodowania oraz miesięczną rentę w wysokości 7 tys. zł.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2010 ]
Tragicznie zmarły szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło nie zabrał na pokład TU-154M swojego laptopa. Powinien on znajdować się w jego mieszkaniu - jednak tam go nie ma.

czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 27-02-2010 ]
„Ta kampania będzie najostrzejsza z dotychczasowych. Młodzi PR-owcy obu stron uczą się od amerykańskich specjalistów, a tam na kandydatach nie zostaje sucha nitka. Dziadek z Wehrmachtu to mały pikuś” – powiedział Kazimierz Marcinkiewicz w wywiadzie dla dziennika „Polska The Times”.
czytaj więcej »
  BBN donosi do prokuratury na ABW
Maciej Sikorski [ 28-10-2009 ]
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez funkcjonariuszy ABW przesłał do ministra sprawiedliwości szef BBN – Aleksander Szczygło. Jego zdaniem Agencja nie podjęła żadnych działań, mimo że wiedziała o możliwych nieprawidłowościach już w maju.
czytaj więcej »
  
[ 21-10-2009 ]
RMF FM twierdzi, że negatywny wydźwięk ujawnionych działań służb specjalnych może zaszkodzić nowej ustawie o policji.
czytaj więcej »
  
[ 19-10-2009 ]
Małgorzata Kidawa-Błońska z PO skomentowała jako „skandal” podsłuchy dziennikarzy i ich wyciek z ABW. Jej zdaniem kierownictwo tej służby powinno podać się do dymisji.
czytaj więcej »
  
[ 18-10-2009 ]
Roman Giertych powiedział dziennikarzom, iż ABW dysponuje również stenogramami z podsłuchów rozmów, jakie przeprowadzał on z Wojciechem Sumlińskim. Rewelacje Giertycha, to kolejny, po artykułach w "Rzeczpospolitej" i "Polsce", element tzw. afery podsłuchowej.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl