Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / G8 przeciw terrorowi w Zimbabwe               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karol Schwann [ 31-10-2008 ]
Kancelaria Prezydenta uregulowała już opiewający na 150 tys złotych rachunek za wyczarterowanie samolotu, którym prezydent udał się do Brukseli.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-10-2008 ]
Okazuje się, że to nie koniec sporów związanych z unijnym szczytem w Brukseli. Nierozwiązaną kwestią pozostaje pytanie kto powinien zapłacić firmie LOT za czarter Lecha Kaczyńskiego do Brukseli.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 16-10-2008 ]
Kanclerz Niemiec Angela Merkel ogłosiła na szczycie UE w Brukseli, że szefowie państw i rządów zgadzają się, aby porozumienie w sprawie pakietu klimatyczno-energetycznego zostało zawarte w grudniu. Gwarancja podjęcia jednomyślnej decyzji w tej sprawie usatysfakcjonowała uczestników brukselskiego szczytu, także Polskę.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 16-10-2008 ]
W opinii Polaków, spór o wyjazd do Brukseli wygrał prezydent. Mimo licznych przeszkód Lech Kaczyński przyleciał na szczyt UE. Polacy uważają, iż odmawiając prezydentowi samolotu premier postąpił niesłusznie.
czytaj więcej »
  Szczyt europejski razem z USA?
[ 13-10-2008 ]
Na spotkaniu w Paryżu głowy państw strefy euro ustaliły, że zamiast przejmowania złych długów banków w Europie, rządy chcą je dokapitalizować i gwarantować pożyczki międzybankowe, ale także, że w sprawie światowego kryzysu finansowego przydałby się szczyt Europy wraz z USA.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2008 ]
Z powodu choroby jednego z pilotów, na szczyt UE w Brukseli może jechać tylko jedna delegacja. Najprawdopodobniej będzie to ekipa rządowa, na czele z premierem Tuskiem.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 10-10-2008 ]
„Dojdzie tu do poważnej kompromitacji Polski za granicą” – tak skomentował pomysł pojawienia się prezydenta na przyszłotygodniowym szczycie Unii Europejskiej w Brukseli Zbigniew Chlebowski.
czytaj więcej »
  
Piotr Czubowicz [ 23-09-2008 ]

Prezydent RPA Thabo Mbeki, na wniosek rządzącej partii ANC 20.09.2008 r. podał się do dymisji. Powody takich decyzji w ANC nie są jasne jak i fakt, iż prezydent pokornie przyjął apel. Jeszcze w zeszłym tygodniu Mbeki świętował sukcesy w Zimbabwe, gdzie był mediatorem w negocjacjach z Mugabą o podział władzy. Mbeki był mediatorem w konfliktach od Sudanu po Wybrzeże Kości Słoniowej. Był jednym z najbardziej szanowanych przywódców afrykańskich.

czytaj więcej »
  Podpisano historyczne porozumienie w Zimbabwe
Piotr Czubowicz [ 17-09-2008 ]

Prezydent Zimbabwe Robert Mugabe i lider opozycji Morgan Tsvangirai podpisali 15.09.2008 r. historyczne porozumienie w celu utworzenia jedności narodowej, które doprowadzi ku końcowi prawie trzy dekady monopolu władzy.

czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 02-09-2008 ]
Rosja wyraziła swoje zadowolenia z wyników odbytego szczytu z Unią Europejską.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl