Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / G8 przeciw terrorowi w Zimbabwe               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karol Schwann [ 29-08-2008 ]
Na szczycie UE będziemy mówić jednym głosem - zapewnił premier Donald Tusk po spotkaniu z prezydentem Lechem Kaczyńskim.
czytaj więcej »
  
[ 28-08-2008 ]
Jak donosi dzisiejszy „Dziennik”, na najbliższy unijny szczyt Lech Kaczyński został zaproszony przez prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego. Polskę będą więc na nim reprezentować i prezydent i premier.
czytaj więcej »
  Koniec kryzysu w Zimbabwe?
[ 22-07-2008 ]
Głęboki kryzys, w którym pogrążyło się Zimbabwe, zdaje się dobiegać końca. Prezydent Robert Mugabe podpisał ramowe porozumienie z liderem opozycji Morganem Tsvangiraiem.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 20-07-2008 ]
Rząd Zimbabwe, na czele którego stoi Robert Mugabe, wprowadził do obiegu nowy nominał waluty o wartości stu miliardów dolarów zimbabweńskich. Inflacja w Zimbabwe szaleje.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 20-07-2008 ]
Liczba siedemdziesięciu pięciu bojowników stanowi piętnastu zabitych oraz sześćdziesięciu wziętych do niewoli. Władze w Islamabadzie wzięły odwet za zajścia do jakich doszło od ostatniej środy. od tej pory talibowie zabili 17 żołnierzy oraz porwali 49 funkcjonariuszy sił paramilitarnych.
czytaj więcej »
  
[ 28-06-2008 ]
Condoleezza Rice podczas wizyty w Korei Południowej wypowiedziała się w sprawie raportu Korei Północnej dotyczącego programu nuklearnego. Rice przekazała także stanowisko USA w kwestii sytuacji w Zimbabwe.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2008 ]
Dyktator Zimbabwe Robert Mugabe stracił ostatniego rywala w po tym, jak przywódca opozycji zimbabweńskiej Morgan Tsvangirai wycofał się z udziału wyborach i schronił w holenderskiej ambasadzie.
czytaj więcej »
  Szczyt w Rydze bez Merkel i Putina
[ 02-06-2008 ]
Jutro i w środę w Rydze odbędzie się posiedzenie Rady Państw Morza Bałtyckiego. Udziału w nim nie weźmie Władimir Putin. "Niezawisimaja Gazieta" poinformowała, że Rosję reprezentować będzie wicepremier Igor Szuwałow.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2008 ]
Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski poinformował, że Rada Północnoatlantycka powierzyła Polsce organizację przyszłorocznego szczytu Sojuszu. Spotkanie odbędzie się w marcu w Krakowie.
czytaj więcej »
  Zmiana warty w Zimbabwe
Piotr Wieremiejczuk [ 27-04-2008 ]
Do tego roku, przez ostatnie 28 lat, w Zimbabwe był monopol na władzę. Nieprzerwanie od 1980 roku dzierżył ją Robert Mugabe i jego partia ZANU-PF. Teraz odda ją w ręce partii MDC.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl