Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Rezygnacja Borowskiego               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Olejniczak odpowie na list Borowskiego
[ 15-04-2008 ]
Po konsultacji z członkami Zarządu Krajowego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, szef partii Wojciech Olejniczak zapowiedział, że przygotuje odpowiedź na list lidera SdPl Marka Borowskiego w sprawie koalicji Lewica i Demokraci.
czytaj więcej »
  
[ 15-04-2008 ]
- Rozstanie z Partią Demokratyczną jest ostateczne i radykalne - stwierdził szef SLD Wojciech Olejniczak, w odpowiedzi na list szefa SDPL Marka Borowskiego.
czytaj więcej »
  Olejniczak do wymiany
Jakub Noch [ 03-10-2007 ]
Dzisiejsza Rzeczpospolita przedstawia wypowiedzi działaczy SLD, które wskazują, że w wypadku słabego wyniku LiD w nadchodzących wyborach, dni Wojciecha Olejniczaka jako prezesa partii są policzone.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 26-05-2007 ]
Andrzej Celiński skrytykował na antenie Polskiego Radia system opieki zdrowotnej w Polsce. Przewodniczący Rady Politycznej SdPl powiedział w "Sygnałach Dnia", że sprawa finansowania służby zdrowia była zaniedbywana przez wszystkie kolejne rządy.
czytaj więcej »
  
Dorota Kostrzewska [ 16-05-2007 ]
Bogdan Pęk -eurodeputowany LPR, uznał na dzisiejszym przesłuchaniu przed bankową komisję śledczą, że to były minister finansów -Marek Borowski, ponosi odpowiedzialność za prywatyzację i wycenę Banku Śląskiego.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 15-04-2007 ]
Aleksander Kwaśniewski na spotkaniu z młodymi działaczami Socjaldemokracji Polskiej zadeklarował, że włączy się aktywnie w działalność porozumienia Lewica i Demokraci. Były prezydent podkreślił, że nie chce budować nowej partii lub ruchu politycznego.
czytaj więcej »
  Lewica i Demokraci razem do parlamentu
[ 20-01-2007 ]
Partie zjednoczone w bloku Lewica i Demokraci zapowiadają wspólny start w wyborach parlamentarnych. Jednak Wojciech Olejniczak podkreśla, że koalicji nie przewodzi jedna osoba, tylko grupa liderów złożona z przewodniczących SLD, Unii Pracy, SdPl i Partii Demokratycznej.
czytaj więcej »
  
Anna Heba [ 14-01-2007 ]
Tygodnik „Wprost” informuje, że w raporcie o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych został umieszczony Marek Borowski jako osoba współpracującej z cywilnym wywiadem PRL.
czytaj więcej »
  Licytacja poparcia Borowskiego
Anna Dziedzic [ 14-11-2006 ]
Były premier Kazimierz Marcinkiewicz już ogłosił, że zjednoczona lewica zagłosuje na niego, a Hanna Gronkiewicz-Waltz wspomina, że rodziny jej i Borowskiego chodziły do tej samej szkoły.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 13-11-2006 ]
Kandydat Lewicy i Demokratów na prezydenta Warszawy Marek Borowski uzależnia udzielenie poparcia w drugiej turze kandydatce PO na fotel w stołecznym ratuszu Hannie Gronkiewicz-Waltz od "politycznego porozumienia centrolewicy z PO".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl