Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Rezygnacja Borowskiego               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-10-2006 ]

Sejm przerwał obrady do wtorku - 17 października - do godziny 14-tej. Zaplanowane na dziś głosowanie wniosku o samorozwiązanie Sejmu odbędzie się zatem najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 04-10-2006 ]

Wchodzących na konwencję wyborczą Marka Borowskiego witały plakaty z osobą kandydata. Uśmiechnięty marszałek ukazany był na nich tuż pod drogowskazem z napisem pl. Zbawiciela. Jednym z warszawskich placów o wymownej nazwie. Przed czym Borowski chciałby „zbawiać” stolicę i jej mieszkańców?

czytaj więcej »
  Bugaj odchodzi z UP
Andrzej Rejnson [ 04-09-2006 ]
Ryszard Bugaj zapowiedział, że opuści Unię Pracy. Powodem tej decyzji jest zawarcie sojuszu pomiędzy SLD, SdPl, UP i PD.
czytaj więcej »
  
[ 03-09-2006 ]
W sobotę na Konwencie Krajowym SdPl przyjęto uchwałę aprobującą pomysł połączenia się czterech partii lewicowych. Dzisiaj SLD, SdPl, UP i Partia Demokratyczna - demokraci.pl podpiszą porozumienie wyborcze pod hasłem „Porozumienie Lewicy i Demokratów”.
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2006 ]
Gość porannych "Sygnałów Dnia", Adam Bielan zapowiedział, że twarzą kampanii wyborów samorządowych, będzie Jarosław Kaczyński. Podkreślił, że jego ugrupowanie nie zamierza prowadzić negatywnej kampanii podczas wyborów samorządowych ani wykorzystywać w niej spraw obyczajowych. Rzecznik PiS przewiduje, że PiS rozpocznie swoją kampanię w drugiej połowie września.
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2006 ]
Z najnowszego sondażu Pentora dla „życia Warszawy” wynika, że gdyby wybory samorządowe odbyły się w najbliższą niedzielę, to PiS i PO podzieliłyby się władzą w Warszawie.
czytaj więcej »
  
[ 18-07-2006 ]
Marek Borowski potwierdzil, ze jest gotów ubiegac sie o prezydenture stolicy. Szef Socjaldemokracji Polskiej zastrzegl jednak w radiowej Trójce, ze jest na razie kandydatem na kandydata.
czytaj więcej »
  Jednoczenie polskiej lewicy
BeNo [ 26-03-2006 ]
Podczas spotkania na Śląsku, przedstawiciele SLD, SdPl oraz Unii Pracy, zapowiedzieli wspólny start w wyborach samorządowych oraz, jeśli dojdzie do samorozwiązania Sejmu, parlamentarnych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl