Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Watykańska placówka dla Fotygi to plotka               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Piotr Kownacki szefem Kancelarii Prezydenta
[ 05-09-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński powołał wczoraj na szefa swojej Kancelarii Piotra Kownackiego. - Chciałbym, aby ludzie poznali prezydenta naprawdę, bo wiem, że Lech Kaczyński na tym zyska - mówi Kownacki dla "Rz".
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2008 ]
Robert Draba odebrał dziś odwołanie z funkcji wiceszefa Kancelarii Prezydenta. Nowym zastępcą szefa prezydenckiej kancelarii został Piotr Kownacki.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
Janusz Zemke w radiowych „Sygnałach Dniach” stwierdził, iż Polska nie powinna przystawać na obecnie proponowane przez USA warunki instalacji tarczy antyrakietowej w naszym kraju. Zdaniem posła SLD, negocjacjom nie sprzyjają ciągłe nieporozumienia na linii prezydent-rząd.
czytaj więcej »
  Bartoszewski o Fotydze?
Renata Sobiecka [ 01-07-2008 ]
Władysław Bartoszewski przypowieścią o nierozsądnej żonie skomentował działania Anny Fotygi podczas wizyty w USA. Jednakże otwarcie nie chciał potwierdzić, iż mówi konkretnie o Pani Fotydze.
czytaj więcej »
  Komentarz Fotygi po powrocie z USA
[ 29-06-2008 ]
Szefowa Kancelarii Prezydenta Anna Fotyga była w tym tygodniu z kilkudniową wizytą w USA. Po powrocie powiedziała, że odniosła wrażenie, iż Amerykanie chcieliby już doprowadzić do końca negocjacji w sprawie instalacji w Polsce elementów tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  Szef BBN o misji Fotygi w Waszyngtonie
[ 27-06-2008 ]
Od wtorku Anna Fotyga, szefowa Kancelarii Prezydenta, prowadzi rozmowy z Amerykanami w Waszyngtonie. Jednym z głównych tematów jest tarcza antyrakietowa.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 26-06-2008 ]
Szefowa Kancelarii Prezydenta Anna Fotyga „przekazała zainteresowanie prezydenta Kaczyńskiego doprowadzeniem do pomyślnego zakończenia rozmów polsko-amerykańskich w sprawie tarczy antyrakietowej” – powiedział dyrektor biura spraw zagranicznych kancelarii prezydenta RP, Mariusz Handzlik. Jej misja nie została uzgodniona z rządem, a dwugłos w sprawie tak istotnej może zaszkodzić Polsce.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 29-05-2008 ]
Irański prezydent Mahmudem Ahmadineżadem będzie gościł we Włoszech na początku czerwca. Powodem wizyty Ahmadineżadego jest udział w szczycie FAO w Rzymie. Włoscy politycy niechętnie mówią o możliwości spotkania się z prezydentem Iranu, wymawiając się m.in. brakiem czasu. Prawdopodobnie, mimo spekulacji, z irańskim liderem spotka się papież Benedykt XVI.
czytaj więcej »
  
[ 21-03-2008 ]
Zgodnie z wolą Benedykta XVI kardynał Joseph Zen z Hong Kongu przygotował rozważania nabożeństwa Drogi Krzyżowej, która dziś wieczorem dobędzie się w rzymskim Koloseum. Tradycyjnie przewodniczyć jej będzie sam papież.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 19-03-2008 ]
Przywódca Kościoła Katolickiego zdecydował się zabrać głos w sprawie wydarzeń w Tybecie. W czasie środowej audiencji generalnej papież Benedykt XVI zaapelował o położenie kresu przemocy w tym regionie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl