Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Problemy Mularczyka z pozwaniem Stępnia               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 20-11-2008 ]
Zanim komisja śledcza rozpoczęła pierwszy etap prac związanych z wezwaniem Zbigniewa Ziobry, a więc umożliwienie mu swobodnej wypowiedzi, kilka godzin trwał spór o odwołanie Arkadiusza Mularczyka (PiS) ze składu komisji, a następne Sebastiana Karpiniuka (PO).
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 03-09-2008 ]
PO rozważa postawienie byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu. O takiej możliwości donosi w środę „Dziennik”. Sprawa ma mieć związek z restrukturyzacją polskich stoczni.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 08-08-2008 ]
Poseł PiS nie przekroczył swoich uprawnień przeglądając w IPN teczki sędziów Trybunału Konstytucyjnego - ustaliła stołeczna prokuratura.
czytaj więcej »
  
[ 02-07-2008 ]
Platforma Obywatelska pracuje nad projektem ustawy, który przewiduje odebranie przywilejów emerytalnych byłym pracownikom Służby Bezpieczeństwa. Informację tę podał do wiadomości dziś szef klubu PO Zbigniew Chlebowski. Z kolei posłowie PiS mówią, ze ich partia już wcześniej taki projekt złożyła.
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2008 ]
Lech Kaczyński wręczył w Pałacu Prezydenckim Bohdanowi Zdziennickiemu akt powołania na nowego prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Zastąpi on na tej funkcji Jerzego Stępnia, którego 9-letnia kadencja zakończyła się wczoraj.
czytaj więcej »
  
[ 21-06-2008 ]
Władze serbskie przekazały bośniackiego Serba Stojana Żupljanina, oskarżonego o zbrodnie wojenne w czasie wojny domowej w Bośni w latach 1992-95, haskiemu trybunałowi ds. zbrodni w byłej Jugosławii.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-06-2008 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich zdecydował o wycofaniu skargi ws. ustawy lustracyjnej, którą przed rokiem skierował do Trybunału Konstytucyjnego, aby ten rozstrzygnął, czy oficerowie i agenci SB mogą mieć dostęp do stworzonych przez siebie dokumentów z czasów pełnienia funkcji w aparacie bezpieczeństwa PRL, czego zabrania im obecne prawo.
czytaj więcej »
  
[ 26-05-2008 ]
Odroczono proces dotyczący prof. Andrzeja Zolla i Arkadiusza Mularczyka. Powodem była chęć zapoznania się przez sędziego Rafała Lisiaka z uzasadnieniem wyroku Trybunału Konstytucyjnego w podobnej sprawie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 09-01-2008 ]
Były premier Józef Oleksy zdecydował się na wytoczenie procesu przeciwko Polsce przed Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Jego skarga została przez Trybunał przyjęta
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 29-12-2007 ]
Jak podaje "Dziennik" - Trybunał Konstytucyjny umorzył sprawę weksli Andrzeja Leppera. Orzeczenie w tej sprawie zostało opublikowane dopiero 11 dni po rozprawie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl