Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Libia \"definitywnie zamknęła\" konflikt z USA               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 01-11-2008 ]
Libijski przywódca Muammar Kadafi przebywa obecnie z wizytą w Rosji. Moskwiczanie mogą liczyć na niecodzienny widok. Kadafi zatrzymał się w swym własnym namiocie, który rozbił w ogrodach Kremla, kilka metrów od budynków, gdzie znajdują się biura prezydenta Rosji.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 24-07-2008 ]
Parlament włoski przyznał immunitety sądowe prezydentowi, premierowi i przewodniczącemu Senatu oraz Izby Deputowanych na czas kadencji. Według opozycji ta ustawa jest „niemoralna”.
czytaj więcej »
  
[ 06-05-2008 ]
W najbliższą sobotę, wedle wszelkich prognoz, Włosi będą mieć nowy rząd. Na jego czele stanie bożyszcze Włochów - Silvio Berlusconi.
czytaj więcej »
  Berlusconi po raz trzeci
[ 15-04-2008 ]
Blok wyborczy Lud Wolności, magnata medialnego i dwukrotnego premiera Włoch Sylvio Berlusconiego, wygrywa wybory parlamentarne we Włoszech, uzyskując 45,5 procent głosów. Partia Demokratyczna głównego oponenta Berlusconiego, Waltera Veltroniego, zdobyła poparcie w wysokości 38,7 procent.
czytaj więcej »
  
[ 14-02-2008 ]
Rząd włoski postanowił, że wraz z wyborami parlamentarnym, zaplanowanymi na 13 i 14 kwietnia, odbędą się również wybory samorządowe. Główną przesłanką takiej decyzji jest możliwość zaoszczędzenia 400 milionów euro.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2007 ]
Były premier Włoch Silvio Berlusconi nie żałuje pieniędzy na jachty i samoloty. Jak obliczył dziennik "Corriere della Sera", jego flota morska i powietrzna warta jest w tej chwili sto milionów euro.
czytaj więcej »
  
Natalia Krawczuk [ 14-05-2007 ]
Libijski dyktator, prawdopodobnie na skutek wylewu krwi do mózgu, trafił w stanie krytycznym do szpitala w Trypolisie. Obecnie jest w śpiączce.
czytaj więcej »
  
MA [ 26-06-2006 ]

O godzinie 22 w niedzielę zakończyło się we Włoszech głosowanie w pierwszym dniu referendum w sprawie ustawy o rewolucyjnej zmianie konstytucji. Do tej pory głosy oddało 34,6 procent uprawnionych.
czytaj więcej »
  Europejczycy
[ 14-06-2006 ]

„Istnieją tylko dwa kraje: Wschód i Zachód oraz dwa ludy: Wschodu i Zachodu” – słowa te, wypowiedziane przez Napoleona I, także dziś, blisko dwadzieścia lat od formalnego zakończenia „zimnej wojny”, tchną aktualnością. Kulturowa odmienność cywilizacji europejskiej na tle szeroko rozumianego Wschodu, do którego w ramach owego podziału zaliczyć należy zarówno jego część prawosławną, jak i orientalną, traktuje się dziś w kategoriach ogólnie przyjętych oczywistości. W ramach cywilizacji europejskiej czy szerzej – zachodniej wraz z kolonizacją Nowego Świata wykrystalizował się jednak brzemienny w skutki podział, konstytuujący się wprost proporcjonalnie do wzrostu potęgi niepodległych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i powolnej erozji systemu Świętego Przymierza na Starym Kontynencie.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 15-05-2006 ]
USA i Libia przywracają stosunki dyplomatyczne
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl