Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Lewica poprosi premiera o informacje na temat realizacji obietnic               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Polacy niezadowoleni z premiera
Piotr Olejarz [ 12-07-2007 ]
Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że 58 proc. Polaków jest niezadowolonych z faktu, iż na czele rządu stoi Jarosław Kaczyński. Premiera popiera jedynie 28 proc. badanych.
czytaj więcej »
  
[ 29-05-2007 ]
Prawie trzy czwarte respondentów najnowszego sondażu TNS OBOP nt. oceny rządu, źle oceniło jego działalność. Pozytywnego zdania jest jedynie co piąta osoba (20 proc).
czytaj więcej »
  
[ 24-05-2007 ]
Zbigniew Ziobro wybrał się do Szwajcarii z ważną misją. Jego zadaniem było przekonanie szwajcarskiego wymiaru sprawiedliwości, że ujawnienie kont założonych przez polskich polityków w szwajcarskich bankach pomoże w śledztwie. I, jak informuje dziennik.pl, prawie mu się to udało. Szwajcaria zgodziła się wydać polskiej prokuraturze listę kont polskich polityków.
czytaj więcej »
  
[ 19-04-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński uznał za bardzo ważną rozmowę z premierem Ukrainy Wiktorem Janukowyczem.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2007 ]

Rok 1989 przyniósł zmiany ustrojowe, transformację gospodarczą i społeczną, dał każdemu możliwość rozpoczęcia wszystkiego „od nowa”. Ludziom miało żyć się lepiej, dostatniej, sprawiedliwiej. Władza miała stać się bastionem nowej epoki, malowanej kolorowymi farbami. A przynajmniej tak zapowiadano. Dziś to wszystko zyskuje symboliczne znaczenie walenia młotkiem w krzywy gwóźdź. Byle by było. Okazało się, że kapitalizm, wolny rynek, co więcej prawa i swobody oraz inne delikatesy wcale lepiej nie smakują niż troskliwy socjalizm lat wcześniejszych. Metody funkcjonowania elit politycznych, strategii co ujawnić, kiedy i komu wręczyć „wilczy bilet” na odchodne mają swoje korzenie w przeszłości, której ni licho żadną „grubą kreską” nie da się oddzielić.

czytaj więcej »
  Comeback
Tomasz Piechal [ 12-04-2007 ]

I stało się. W blasku fleszy powraca. On. Ten miłościwy. Najlepszy. Po prostu równy gość. Aleksander Kwaśniewski po stosunkowo krótkim okresie politycznej emerytury (albo raczej urlopu) postanowił na pstrym rumaku zaszarżować na jeszcze okopujących się IV-RP-owców i wyrwać cierpiącą, umęczoną Polskę ze szponów Kaczyńskich. Tyle tylko, tak to bywa, gdy koń pod rycerzem niepewny, dzielny wojak łatwo może z niego spaść. A potem to niełatwa sztuka powstać.

czytaj więcej »
  
[ 08-03-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński zapewnił, że rządowi zależy na prowadzeniu dialogu społecznego i że będzie realizował politykę solidarności społecznej.
czytaj więcej »
  Pierwszy wicepremier
[ 20-02-2007 ]
Ludwik Dorn pozostaje w rządzie. Podczas wspólnej konferencji prasowej premier Jarosław Kaczyński powiedział, że Ludwik Dorn będzie jego pierwszym zastępcą.
czytaj więcej »
  
[ 20-02-2007 ]
Jarosław Kaczyński nie odpowiedział podczas konferencji prasowej na pytanie, ilu ambasadorów zostanie odwołanych do kraju po ujawnieniu raportu z weryfikacji WSI.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 10-02-2007 ]

Na łamach „Trybuny” Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny Sojuszu Lewicy Demokratycznej, mówi o zapowiadanej na maj konwencji programowej partii, mającej przygotować SLD do przejęcia władzy w Polsce.

 

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl