Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / PSL pomaga zdobyć pracę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 18-10-2007 ]
Z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Pentor, na zlecenie „Wprost”  wynika, że Platforma mogłaby utworzyć samodzielny rząd, uzyskując 235 mandatów w Sejmie.
czytaj więcej »
  Gfk Polonia: remis PO i PiS
Magda Dunin-Markiewicz [ 16-10-2007 ]
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w połowie października, zarówno PO, jak i PiS uzyskałyby 33-procentowe poparcie - wynika z sondażu Gfk Polonia, który przeprowadzony został na zlecenie dziennika "Rzeczpospolita"
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 13-10-2007 ]
Zdaniem PSL obywatele powinni mieć możliwość nie tylko głosowania w wyborach za pośrednictwem internetu, ale także załatwiania w ten sposób wszystkich spraw urzędowych.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 10-10-2007 ]
Podczas konferencji z udziałem minister spraw zagranicznych - Anny Fotygi, prezes PSL - Waldemar Pawlak zaapelował o przywrócenie polityce zagranicznej ogólnonarodowego charakteru. Według propozycji PSL "konstytucja miałaby być dla ludzi, a traktaty dla instytucji".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 09-10-2007 ]
"Pomysł na wprowadzenie opłat za drogi i to jeszcze opłaty uzależnionej od przejechanych kilometrów to skandal. Rząd oszalał" - takie słowa prezesa PSL  - Waldemara Pawlaka można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej partii oraz blogu polityka.
czytaj więcej »
  Ostra walka PSL i PiS o elektorat wiejski
Arkadiusz Szymczyk [ 09-10-2007 ]
Jarosław Kalinowski z PSL oskarżył premiera Jarosława Kaczyńskiego o oszukiwanie rolników, ponieważ swoimi działaniami chciał pozbawić ich dopłat z Unii Europejskiej. Na te ataki premier odpowiada, że "jest to kłamstwo".
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 07-10-2007 ]
Od rana trwają wrześnieńskie prawybory. Ich wyniki znane będą o 18. Według dotychczasowych informacji frekwencja jak dotychczas jest niska, choć władze miejskie oceniają, że zwiększy się ona około południa i znacznie przekroczy 10%.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-10-2007 ]
Były prezydent, szef rady programowej LiD od wczoraj ma nową pracę. Kwaśniewski przedstawiany jako oficjalny kandydat lewicy na premiera, od czwartku zasiada w radzie nadzorczej międzynarodowej firmy lobbingowej APCO Worldwide.

Z nowego eksperta w swojej firmie bardzo zadowolona jest prezes APCO Margery Kraus. „Aleksander Kwaśniewski wniesie do naszej firmy głębokie zrozumienie współczesnej polityki wyzwań, przed którymi staje globalne społeczeństwo” – oświadczyła Kraus.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 05-10-2007 ]
Firma SMG/KRC przeprowadziła nietypowy sondaż wyborczy - pod uwagę brano tylko głosy internautów. 39 procent z nich, korzystając właśnie z internetu, zagłosowałoby na PO, a 21 procent - na PiS.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 04-10-2007 ]
Łukasz Foltyn, "jedynka" na warszawskiej liście PSL, stwierdził, że dobrym pomysłem byłaby zmiana systemu płacenia składki ZUS przez przedsiębiorców, tak, aby była to składka proporcjonalna do dochodów, a nie - jak to jest obecnie - składka ryczałtowana.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl