Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / PSL pomaga zdobyć pracę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Jurzysta [ 16-10-2006 ]

Po raz pierwszy żałuję, że się nie mylę. W tekście z 26.09 br. napisałem, że może zdarzyć się tak, że premier przestraszony perspektywą przegranej swojej partii w przyspieszonych wyborach parlamentarnych, znów zacznie wychwalać pod niebiosa „ucywilizowanego” Leppera, byleby ten zapewnił większość obecnemu rządowi. Chyba wykrakałem… Szkoda tylko, że pomyliłem się co do jednego – wygląda na to, że PiS nie posiada jednak instynktu samozachowawczego, nie ma też cywilnej odwagi po roku swoich (jak to sami bracia Kaczyńscy podkreślają – udanych!) rządów poddać się osądowi wyborców.

czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 15-10-2006 ]
Dziś być może zakończą się koalicyjne rozmowy zespołów negocjacynych między PiS-em, LPR-em i Samoobroną. Janusz Maksymiuk z Samoobrony wyraził nadzieję, że jutro liderzy partii otrzymają wynegocjowaną umowę koalicyjną.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe nie prowadzi żadnych negocjacji z Prawem i Sprawiedliwością w sprawie utworzenia koalicji rządowej- zapewnił poseł PSL Marek Sawicki. Podkreślił, że PiS podjęło już decyzję o ponownej współpracy z Samoobroną.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2006 ]

Pracodawcy nie chcą zatrudniać niepełnosprawnych z powodu skomplikowanych i często zmieniających się przepisów. Taka jest opinia Krajowej Rady Zatrudniania Niepełnosprawnych.

czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 09-10-2006 ]
Waldemar Pawlak zapowiedział, iż nada liczy na związanie się partii zasiadających w Sejmie "Paktem dobrej woli" którego celem będzie uspokojenie sytuacji na najbliższe miesiące i załatwienie najważniejszych dla kraju spraw.
czytaj więcej »
  
[ 08-10-2006 ]
Wiceminister edukacji Roman Giertych powiedział, że deklaracja łączenia list w wyborach do sejmików wojewódzkich przez PO i PSL wyklucza dalsze rozmowy koalicyjne.
czytaj więcej »
  
[ 08-10-2006 ]
Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zapowiedział, że Platforma Obywatelska będzie wspólnie tworzyło listy do wyborów samorządowych z Polskim Stronnictwem Ludowym. Zaznaczył, że ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie w następnym tygodniu.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 06-10-2006 ]
W ocenie szefa Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska, PSL i PiS nie są bliskie porozumienia w sprawie utworzenia koalicji. Tusk spodziewa się raczej przyspieszonych wyborów parlamentarnych.
czytaj więcej »
  
[ 06-10-2006 ]
Jak podaje dzisiejsze „Życie Warszawy”, kilkunastu konserwatywnych posłów Platformy Obywatelskiej myśli o zmianie partyjnych barw poprzez przejście do PSL-u. Decyzje te mają zapaść dopiero po zawiązaniu koalicji przez ludowców.
czytaj więcej »
  
[ 04-10-2006 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe uważa, że "pakt dobrej woli" dałby czas na wyprowadzenie Polski z kryzysu politycznego. Złożona wczoraj przez PSL propozycja zawarcia paktu na 90 dni spotkała się ze zróżnicowanym odzewem innych partii.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl