Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / PSL pomaga zdobyć pracę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Andrzej Rejnson, Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
W środę odbyć się mają kolejne rozmowy PiS-u z PSL-em na temat współpracy rządowej. Ludowcy dają sobie kilka- kilkanaście dni na podjęcie decyzji w sprawie ewentualnego poparcia rządu Jarosława Kaczyńskiego. PiS ocenia, że są "bardzo duże szanse" na powstanie nowej koalicji większościowej.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
Warszawa, 25.09.2006 (ISB) – Stopa bezrobocia wyniosła w sierpniu 2006 roku 15,5% wobec 15,7% w lipcu, podał w poniedziałek Główny Urząd Statystyczny (GUS). W sierpniu 2005 roku stopa ta wyniosła 17,7%.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 24-09-2006 ]
 Przewodniczący klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński zapewnia, że rząd może liczyć na grubo ponad 230 posłów w Sejmie. Szef klubu PiS wlicza w to również ludowców, którzy prowadzą rozmowy koalicyjne.
czytaj więcej »
  
[ 22-09-2006 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe ma do środy odpowiedzieć na propozycję udziału w koalicji rządowej.
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2006 ]

Waldemar Pawlak zapowiedział, że opozycja zaskarży samorzĄdową ordynację wyborczą do Trybunały Konstucyjnego. Lider PSL - które oprócz PO i SLD jest organizatorem wysłuchania publicznego w sprawie ordynacji - ocenił, że nowa ordynacja jest zła i niezgodna z prawem. Opozycja twierdzi, że koalicja rządząca za pomocą nowej ordynacji chce ograniczyć rolę samorządów.

czytaj więcej »
  
[ 09-08-2006 ]
Zdaniem posła PSL Marka Sawickiego wicepremier i minister rolnictwa Andrzej Lepper złamał przepisy ustawy o zamówieniach publicznych. Jak wyjaśnił na środowej konferencji prasowej w Sejmie Sawicki chodzi o rozszerzenie umowy na wynajem siedziby dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie.
czytaj więcej »
  
[ 03-08-2006 ]
PSL zwróciło się do ministra rolnictwa Andrzeja Leppera z prośbą, aby pieniądze z rezerwy ogólnej Rady Ministrów zostały przeznaczone na dodatkową pomoc rolnikom.
czytaj więcej »
  
[ 26-07-2006 ]
PSL prowadzi z Platformą Obywatelską wstępne rozmowy o utworzeniu bloku w wyborach samorządowych. Potwierdził to prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Waldemar Pawlak.
czytaj więcej »
  
MA [ 25-07-2006 ]
Jan Rokita przyznał, że Platforma Obywatelska rozważa ewentualne lokalne sojusze z PSL w jesiennych wyborach samorządowych. Polityk Platformy zastrzegł w Sygnałach Dnia, że nie ma jeszcze decyzji w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
AZ [ 02-06-2006 ]
Nie ma porozumienia w Unii Europejskiej w sprawie czterdziestoośmiogodzinnego tygodnia pracy. Wielogodzinne obrady Rady Unii w Luksemburgu nie przyniosły rezultatu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 14 15 16 17 18 19 20 21  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl