Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / PSL pomaga zdobyć pracę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
AZ [ 13-05-2006 ]
Zyta Gilowską, jak powiedziała w wywiadzie dla Faktu, zabiega o obniżenie tak zwanego klina podatkowego jedną siódmą. Ma to spowodować obniżenie kosztów pracy.
czytaj więcej »
  Wykorzystywani Polacy
AZ [ 29-04-2006 ]
Jak pisze brytyjski Guardian, Polacy pracujący w Wielkiej Brytanii są bezprawnie wykorzystywani. Gazeta przeprowadziła śledztwo w sprawie warunków, w jakich pracują imigranci na Wyspach.
czytaj więcej »
  Koalicja bez PSL
AZ [ 27-04-2006 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe nie wejdzie do koalicji rządowej.  Informację taką podał prezes partii Waldemar Pawlak. Przeciwko wejściu do rządu opowiedziała się zdecydowana większość parlamentarzystów stronnictwa.
czytaj więcej »
  
[ 26-04-2006 ]
Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski ocenił , że jeszcze tego dnia możliwe jest osiągnięcie porozumienia w sprawie koalicji, do której - wszystko na to wskazuje - weszłyby trzy partie: PiS, Samoobrona i PSL. Również minister w Kancelarii Premiera Adam Lipiński uważa, że w środę dojdzie do przełomu w rozmowach i zostanie zawarte ogólne porozumienie.
 
czytaj więcej »
  
AZ [ 21-04-2006 ]
Szef ludowców Waldemar Pawlak nie jest pewny wejścia swojej partii do koalicji rządowej. Jak mówi, doniesienia prasowe o chęci Samoobrony i LPR do wykluczenia PSL z koalicji, zniechęcają do współpracy.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]

Polskie Stronnictwo Ludowe jest gotowe wziąć w nowym rządzie odpowiedzialność za gospodarkę i budownictwo. Poinformował o tym prezes ludowców Waldemar Pawlak.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 19-04-2006 ]
Termin spotkania prezesów PiS i PSL nie został jeszcze ustalony. Według Waldemara Pawlaka do rozmowy może dojść w środę lub czwartek.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 11-04-2006 ]
Inwestor w Toruniu otwiera kolejną fabrykę, ale brakuje chętnych do pracy. Od zaraz potrzebnych jest 50 pracowników, a docelowo 200.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 06-04-2006 ]
Blisko 200 tys. imigrantów zarobkowych z krajów nowo przyjętych do UE w okresie od 1 maja 2004 roku do 31 marca 2006 roku otrzymało od władz irlandzkich tzw. numery PPS (ubezpieczenia socjalnego) uprawniające do legalnego zatrudnienia - podał w czwartek Centralny Urząd Statystyczny (CSO) w Dublinie.
czytaj więcej »
  Praca w Szwajcarii
Gracjan Szczombrowski [ 02-04-2006 ]
Od dziś Polacy mogą legalnie studiować, pracować i mieszkać w Szwajcarii. Mogą nawet przywieść swoją rodzinę, jeśli są już zatrudnieni.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 15 16 17 18 19 20 21  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl