Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / PSL pomaga zdobyć pracę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 28-01-2009 ]
Z sondażu „Gazety Wyborczej”, przeprowadzonego po dymisji Zbigniewa Ćwiąkalskiego, wynika, że PO straciła tylko 1 punkt procentowy poparcia, PiS z kolei – 2 punkty proc.
czytaj więcej »
  PSL twardo broni reformy KRUS
[ 15-01-2009 ]
Doradca premiera Michał Boni zapowiedział w wywiadzie dla dziennik "Polska", że rząd "weźmie się za Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego". Wicemarszałek Sejmu z ramienia PSL Jarosław Kalinowski ostro na to zareagował: "Michał Boni nie ma najmniejszego pojęcia o rolnictwie”.
czytaj więcej »
  
[ 08-01-2009 ]
PSL będzie namawiać PO do wycofania się z projektu wprowadzającego kary, jakie mieliby ponosić urzędnicy państwowi za błędne decyzje. Podczas pierwszego czytania posłowie PSL skrytykują ustawę, ale opowiedzą się za skierowaniem jej do dalszych prac w komisjach – donosi portal tvp.info.
czytaj więcej »
  Dla PSL Cichopek i Mroczkowie to nie aktorzy
Aleksandra Nowak [ 14-12-2008 ]
Według przygotowywanej przez PSL ustawy, Katarzyna Cichopek, Michał Koterski, Marcin i Rafał Mroczkowie oraz wiele innych młodych gwiazdek nie powinno nazywać się "aktorami". Partia chce, by do tego tytułu prawo mieli tylko absolwenci odpowiedniej uczelni lub osoby po specjalnym egzaminie.
czytaj więcej »
  
[ 09-12-2008 ]
Przemysław Litwiniuk w wyniku skandalu zrezygnował z funkcji szefa gabinetu ministra rolnictwa. "Rzeczpospolita" pisze, że może on dostać nową posadę. Tym razem w Agencji Nieruchomości Rolnych.
czytaj więcej »
  
[ 10-11-2008 ]
„PSL jest tu zdeterminowany, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjęcie projektu Platformy oznaczałoby dla ludowców polityczną śmierć” - możemy przeczytać na blogu Pawła Piskorskiego. Tak eurodeputowany komentuje kwestię zmiany ordynacji wyborczej, którą proponuje PO.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 09-11-2008 ]
PSL stanowczo chce, aby dopisano zapytanie odnoszące się do budowy w Polsce elektrowni atomowych, pod warunkiem organizacji referendum dotyczącego wprowadzenia waluty euro.
czytaj więcej »
  Kto zostanie nowym prezesem PSL?
Adam Jaszczuk [ 08-11-2008 ]
Okazuje się, że istnieje poważny problem z wyłonieniem drugiego kandydata na prezesa partii. Oczywiste jest, że kandyduje Waldemar Pawlak jednak kto będzie jego rywalem? Według statutu musi zostać wyłoniony drugi kandydat na prezesa partii, jednak oprócz Waldemara Pawlaka nie ma chętnych na to stanowisko.
czytaj więcej »
  
[ 22-10-2008 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu Gfk Polonia dla "Rzeczpospolitej", gdyby wybory odbyły się w ostatni weekend, do Sejmu weszłyby tylko PO i PiS. Czy to oznacza, że Polska polityka będzie podobna do dwupartyjnej, amerykańskiej?
czytaj więcej »
  
[ 21-10-2008 ]
Szef klubu parlamentarnego PSL Stanisław Żelichowski stwierdził, że przy dwóch spierających się siłach politycznych najlepiej byłoby znaleźć trzeciego kandydata na prezydenta, mniej partyjnego. Jego zdaniem takiego właśnie ma PSL.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl