Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / PSL pomaga zdobyć pracę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-10-2008 ]

Do wszechobecnego trendu, by do pierwszej linii politycznego frontu werbować kobiety, zdążyliśmy już przywyknąć. Pamiętamy, jak w „Bitwie Warszawskiej” o fotel prezydencki Hanna Gronkiewicz Waltz utarła nosa dryfującemu na fali popularności Kazimierzowi Marcinkiewiczowi. Pamiętamy, jak Donald Tusk w lipcu 2008 roku zapragnął zaspokoić informacyjną zachłanność dziennikarzy ustami Agnieszki Liszki. Teraz po kobiecy patent rządzącej partii zamierza sięgnąć nie kto inny, jak jej wierny koalicjant.

czytaj więcej »
  
[ 04-10-2008 ]
Jolanta Fedak prawdopodobnie będzie rywalem Waldemara Pawlaka w wyścigu o fotel prezesa PSL – informuje „Rzeczpospolita”.
czytaj więcej »
  Koalicja PO-PSL poprze projekt ustawy medialnej SLD
[ 30-09-2008 ]
Koalicja rządząca rozważa poparcie projektu ustawy medialnej autorstwa SLD. PO i PSL zależy na jak najszybszej zmianie władz w mediach publicznych. - Jeśli zmian nie przeprowadzimy do końca roku, to stare rady nadzorcze pochodzące jeszcze z nadania PiS, Samoobrony i LPR wybiorą zarządy na kolejną kadencje. Nie możemy do tego dopuścić – mówi „Rzeczpospolitej” polityk PO.
czytaj więcej »
  
[ 22-09-2008 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP, Platforma Obywatelska figuruje z wynikiem 54 proc. poparcia, a PiS - 28 proc. Do Sejmu dostałby się jeszcze SLD z 6-procentowym wynikiem.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 18-09-2008 ]
Klub Lewicy domaga się ustanowienia jeszcze jednego dodatkowego dnia wolnego dla polskich pracowników. Posłowie Lewicy chcą dodać specjalną poprawkę do obywatelskiego projektu ustawy o ustanowieniu święta Trzech Króli dniem wolnym od pracy, który – w ich opinii – nie będzie uprzywilejowywała tylko Kościoła katolickiego.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 17-09-2008 ]
Komentatorzy polityczni wietrzą zwrot w konflikcie Kłopotek-Pitera, który kazał zastanawiać się nad trwałością koalicji PO-PSL. We wtorek poseł Kłopotek wysłał do minister Julii Pitery list, w którym przeprosił za niewybredne słowa jakie kierował pod jej adresem.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2008 ]
Przed koalicją PO-PSL trudne chwile. Coraz częściej pojawia się pytanie o dalsze losy koalicji rządzącej. Z najnowszego sondażu TNS OBOP dla "Dziennika" wynika, że aż 39 procent Polaków chce, by PO rządziła bez koalicjanta.
czytaj więcej »
  
[ 15-09-2008 ]
Eugeniusz Kłopotek żąda publicznych przeprosin od Julii Pitery. Poseł PSL uważa, że skłamała ona mówiąc, iż działał on w interesie biznesmena, który starał się o zezwolenie na budowę dojazdu do planowanej trasy ekspresowej S-5.
czytaj więcej »
  Gowin broni koalicji
[ 15-09-2008 ]
W „Sygnałach dniach” Jarosław Gowin wyraził opinię, że koalicja nie jest zagrożona. Polityk PO stwierdził w Pierwszym Programie Polskiego Radia, że spór pomiędzy Julią Piterą a Eugeniuszem Kłopotkiem należy szybko wyjaśnić, jednak nie zagraża on współpracy pomiędzy PO a PSL.
czytaj więcej »
  
[ 13-09-2008 ]
Minister Rolnictwa Marek Sawicki w wywiadzie dla Polskiego Radia pochwalił media publiczne za obiektywizm.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl