Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / PSL pomaga zdobyć pracę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 06-09-2008 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe ma pomysł na media publiczne, który może zadowolić polityków wszystkich partii. Ludowcy chcą podzielić stanowiska w radach nadzorczych "sprawiedliwie" pomiędzy wszystkie partie polityczne – poinformował „Dziennik”.
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2008 ]
Dziennik.pl podał wczoraj, że władze PO postawiły PSL-owi warunek: albo poprzecie pakiet ustaw, albo to koniec koalicji. Minister w Kancelarii Premiera Rafał Grupiński zdementował jednak te informacje.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2008 ]
Najwyższa Izba Kontroli stwierdziła, że zostało złamane prawo budowlane i ustawa o rachunkowości w inwestycji, w której brali udział posłowie PO i PSL Miron Sycz i Adam Krzyśków.
czytaj więcej »
  PO nie chce kandydatki PSL
[ 08-08-2008 ]
Wicepremier Waldemar Pawlak ma powód do niepokoju. Jego wniosek o powołanie nowego wiceministra gospodarki, złożony przed miesiącem, do tej pory nie doczekał się podpisu premiera Donalda Tuska.
czytaj więcej »
  
[ 06-08-2008 ]
Wniosek o samorozwiązanie Sejmu już wiosną - takie słowa wypowiedział ostatnio poseł PSL Eugeniusz Kłopotek. Przekonywał, że koalicja nie może być "zakładnikiem prezydenta", który ciągle grozi wetem oraz lewicy.
czytaj więcej »
  Problemy w koalicji
Krystyna Pawliszak [ 31-07-2008 ]
Według „Dziennika”, politycy PO nieoficjalnie krytykują ludowców. „Nepotyzm przy obsadzaniu stanowisk, wycofywanie się z wcześniejszych ustaleń i opór przed zmianami” - to ich główne wady wyliczane przez anonimowych rozmówców gazety. Oficjalnie jednak PO jest zadowolona ze swego koalicjanta, a zdaniem Piechocińskiego koalicja ma się dobrze.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-07-2008 ]
Wiceszef PSL Janusz Piechociński rozbudził w środę nowe spekulacje na temat zmian w rządzie. W jego ocenie będą one „stosunkowo głębokie” i nastąpią na przełomie września i października.
czytaj więcej »
  
[ 27-07-2008 ]
Jak donosi "Newsweek", w ministerstwie gospodarki trwa rewolucja. Praca, którą do tej pory wykonywał jeden urzędnik, będzie rozłożona na 5 nowych osób. Tygodnik znalazł powiązania partyjne zatrudnianych osób.
czytaj więcej »
  
[ 21-07-2008 ]
Z KRUS wypłacane jest finansowe wsparcie z Funduszu Składkowego. Na liście obdarowanych dominują organizacje ściśle związane z PSL lub wręcz bezpośrednio z liderami tej koalicyjnej partii w rządzie.
czytaj więcej »
  PiS nie obroni prezydenta?
[ 11-07-2008 ]
Sejm odrzucił wniosek Prawa i Sprawiedliwości o odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu rezolucji wzywającej prezydenta do ratyfikowania Traktatu z Lizbony.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl