Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / PSL pomaga zdobyć pracę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-02-2008 ]
Każdy Polak 1 raz w ciągu swojego życia będzie mógł ogłosić upadłość. To przygotowany przez ekspertów PSL. pomysł, który ma zostać przekazany do parlamentu.
czytaj więcej »
  
[ 04-02-2008 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza", działacz PSL Andrzej Śmietanko i jednocześnie prezes największych w kraju magazynów zbożowych, postanowił, że zboże ma być sprzedawane tylko na warszawskiej giełdzie towarowej, a na prowizji z takich transakcji zarobi inny z ludowców.
czytaj więcej »
  Kryzys koalicji PO-PSL?
Aneta Michalska [ 24-01-2008 ]
Mimo iż może się wydawać, że „związek” Platformy Obywatelskiej z Ludowcami funkcjonuje idealnie, w sejmowych kuluarach coraz częściej słychać doniesienia o groźbie kryzysu w koalicji. „Rzeczpospolita” ujawniła, że przyczyną rzekomego konfliktu jest podobno brak uzgadniania działań podejmowanych przez PO z PSL.
czytaj więcej »
  PO bije kolejne rekordy poparcia
Jakub Noch [ 19-12-2007 ]
Platforma Obywatelska bije kolejny rekord popularności wśród partii politycznych, wynika z najnowszego sondażu.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 12-12-2007 ]
PO i PSL pracują nad powołaniem nadzwyczajnej komisji sejmowej „Przyjazne Państwo”. Komisja ta – pracująca w Sejmie i Senacie - miałaby za zadanie zmniejszanie biurokracji i likwidację niepotrzebnych przepisów.
czytaj więcej »
  
[ 07-12-2007 ]
Ludowcy zbierają podpisy pod ustawą o wypłacanie 1,2 tys. zł rocznie na każde dziecko rodzicom, którzy nie płacą podatku dochodowego. Platforma na to nie chce się zgodzić.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 01-12-2007 ]

Wicepremier Waldemar Pawlak (PSL) w wywiadzie dla rosyskiego dziennika "Kommiersant" opowiedział się za daniem pełnej możliwości rosyjskim firmą udziału w prywatyzacji polskiego sektora energetycznego. Ta wypowiedzi spotkała się ze zdziwieniem nawet w koalicyjnej Platformie Obywatelskiej.

czytaj więcej »
  Deklaracja koalicyjna PO-PSL podpisana
[ 23-11-2007 ]
PAP informuje: Premier Donald Tusk i wicepremier Waldemar Pawlak podpisali w Sejmie Deklarację Koalicyjną PO-PSL. Koalicjanci zobowiązali się w niej, że "działania wspólnego rządu opierać się będą na fundamentach wolności i solidarności, równości wobec prawa, tolerancji i sprawiedliwości".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 22-11-2007 ]
PO i PSL nie chcą "powielać błędów poprzednich koalicji", które - zdaniem wicepremiera i prezesa PSL - Waldemara Pawlaka - "podpisywały wielkie katalogi spraw, a potem borykały się z trudnościami z wprowadzeniem tych rozwiązań".
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-11-2007 ]
Jak donosi dzisiejsza prasa, Platforma Obywatelska w celu umocnienia pozycji w walce z prezydenckimi vetami, sięga po kadry z wszystkich zakątków politycznej mapy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl