Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Gowin broni koalicji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 17-10-2009 ]
Poseł Eugeniusz Kłopotek uważa, że w pracy Julia Pitera „zajmuje się głównie czytaniem gazet”.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 17-09-2008 ]
Komentatorzy polityczni wietrzą zwrot w konflikcie Kłopotek-Pitera, który kazał zastanawiać się nad trwałością koalicji PO-PSL. We wtorek poseł Kłopotek wysłał do minister Julii Pitery list, w którym przeprosił za niewybredne słowa jakie kierował pod jej adresem.
czytaj więcej »
  
[ 15-09-2008 ]
Eugeniusz Kłopotek żąda publicznych przeprosin od Julii Pitery. Poseł PSL uważa, że skłamała ona mówiąc, iż działał on w interesie biznesmena, który starał się o zezwolenie na budowę dojazdu do planowanej trasy ekspresowej S-5.
czytaj więcej »
  
Ewelina Murzicz [ 30-10-2009 ]
Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek ogłosił, że chce zostać prezydentem Bydgoszczy. „Gazecie” powiedział, że nie będzie mu żal stanowiska, bo „prestiż posła upada”.
czytaj więcej »
  
[ 02-04-2009 ]
Sejm odrzucił w pierwszym czytaniu projekt PO zawieszający na dwa lata subwencje dla partii. Przeciw propozycji Platformy wystąpiła nie tylko opozycja, ale również jej koalicjant - PSL.
czytaj więcej »
  Raport Pitery w "aferze Pawlaka"
Monika Chojnacka [ 14-03-2009 ]
Jak pisze „GW”, pełnomocnik rządu do walki z korupcją Julia Pitera sprawdzi powiązania towarzysko-biznesowe wicepremiera Waldemara Pawlaka. Za dwa tygodnie raport ma trafić do premiera, który jeszcze nie zabrał głosu w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 19-09-2008 ]
Eugeniusz Kłopotek zwrócił się do marszałka Sejmu o dokonanie wykładni przepisów dotyczących interwencji poselskich oraz obowiązku prowadzenia ich rejestru.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 14-09-2008 ]
W czasie jednego z programów TVN24 doszło do ostrej wymiany zdań między między Eugeniuszem Kłopotkiem z PSL a minister ds. korupcji Julią Piterą. W piątek minister zarzuciła Kłopotkowi występowanie w interesie prawnym jednego przedsiębiorcy, na co w sobotę odpowiedział on jej słowami stwierdzającymi, że tą wypowiedzią popełniła ona "samobójstwo polityczne".
czytaj więcej »
  PSL zapowiada rozszerzenie klubu
sofista [ 11-01-2013 ]
Przewodniczący klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego, koalicjanta w Sejmie, Jan Bury, zapowiedział, że już wkrótce klub ten się powiększy. W serwisie mikroblogowym Twitter Jan Bury ogłosił, że transfer do klubu PSL, który już wkrótce ma dojść do skutku, będzie dużym zaskoczeniem dla opinii publicznej.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 17-03-2011 ]
Jak informuje Puls Biznesu „Julia Pitera, pełnomocnik rządu ds. walki z korupcją, nie zrezygnowała z nowej ustawy o lobbingu. Jej najnowszy projekt założeń do przepisów mających położyć kres nielegalnemu lobbingowi, rozsierdził organizacje przedsiębiorców.”
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl