Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Dodatkowy dzień wolny - żeby nie dyskryminować               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 18-02-2010 ]
SLD zamierza rozpocząć kampanię przeciwko Bronisławowi Komorowskiemu. Argumentami partii ma być 37 projektów ustaw lewicy, "zamrożonych" od wielu miesięcy w lasce marszałkowskiej.
czytaj więcej »
  Na kogo postawi Lewica?
[ 15-12-2009 ]
Cimoszewicz i Olechowski to dwaj główni kandydaci na reprezentantów Lewicy w wyborach prezydenckich.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 29-09-2009 ]
Resort pracy ma zbadać liczbę pracowników pracujących w kraju, a płacących składki za granicą. Takie informacje ma zebrać Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
czytaj więcej »
  Tajne konta lewicy
[ 12-09-2009 ]
„Dziennik” donosi, że prokuratura w Katowicach od roku posiada dokumenty, które mogą świadczyć o istnieniu tajnych kont polityków w szwajcarskim oddziale banku Coutts.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 27-08-2009 ]
Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy wynagrodzenie za pracę powinno trafiać wprost do rąk zatrudnionego. Czasami może się jednak zdarzyć, że w interesie pracownika leży, by jego pensję odebrał ktoś inny. Tak może być np. w przypadku choroby czy urlopu pracownika.
czytaj więcej »
  
[ 03-08-2009 ]
Jak podaje „Fakt”, rząd ma dwa pomysły dotyczące czasu pracy. Zakładają one, że w prezencie za 50. rok życia dostaniemy całoroczny, płatny przez ZUS urlop. Choć wcale nie na sielankę, bo w tym czasie urlopowicze powinni się zrehabilitować i polepszyć kwalifikacje do dalszej pracy zawodowej, która - wg rządowych planów - miałaby trwać do 67. bądź nawet 70. roku życia.
czytaj więcej »
  
[ 29-07-2009 ]
Marek Balicki (SdPl) zaprezentował w Sejmie projekt zmian ustawowych, które mają zagwarantować powszechny dostęp do zapłodnienia metodą in vitro oraz zezwalają na zamrażanie zarodków.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2009 ]
W centrum Hamburgu doszło w nocy do ostrych wystąpień lewaków i młodzieży. W stronę policji poleciały koktajle Mołotowa, butelki oraz płonące przedmioty. Rannych zostało 27 policjantów, a 67 osób zostało aresztowanych.
czytaj więcej »
  Krajobraz dna
[ 31-05-2009 ]

Jeśli jakiś młody Polak przyszedłby teraz do swojego ojca i powiedział: „Tato, jestem na tyle młody, że nie pamiętam PZPR, chciałbym żeby każdy posiadał wolność decydowania o sobie, a moi koledzy mogli chodzić do dobrych szkół, nawet jeśli nie są najbogatsi. Dlatego zamierzam głosować na lewicę. Mogę?”, rodzic powinien wykrzyczeć: „Nie!”.

czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 20-03-2009 ]
Józef Oleksy w rozmowie z "Dziennikiem" zarzucił Włodzimierzowi Cimoszewiczowi, że to przez niego lewica nie wystąpi na wspólnej liście w zbliżających się wyborach. Były premier przewiduje też rozwój politycznej kariery Wojciecha Olejniczaka.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl