Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Dodatkowy dzień wolny - żeby nie dyskryminować               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 01-09-2008 ]

Zaryzykuję stwierdzenie, że niejeden Polak, gdy tylko usłyszałby frazę „kultura w polskim Sejmie”, opatrzyłby ją pokaźnym znakiem zapytania. Wyjaśnienia nie trzeba daleko szukać, często ono samo stanowi główny składnik relacji politycznych.

czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 20-08-2008 ]
Szef klubu parlamentarnego Lewicy Wojciech Olejniczak zapowiedział w środę, że jego ugrupowanie w dalszym ciągu będzie prowadzić kampanię przeciwko budowie w Polsce elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej. W opinii lidera lewicowej opozycji, władze popełniły również poważny błąd nie biorąc pod uwagę opinii zainteresowanych społeczności lokalnych.
czytaj więcej »
  Lewica walczy o gwiazdy
[ 29-07-2008 ]
Na lewicy szykują się poważne zmiany. W przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego SLD liczy na kandydaturę Dariusza Rosatiego, z kolei SdPl oraz PD namawiają Włodzimierza Cimoszewicza.
czytaj więcej »
  PiS nie obroni prezydenta?
[ 11-07-2008 ]
Sejm odrzucił wniosek Prawa i Sprawiedliwości o odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu rezolucji wzywającej prezydenta do ratyfikowania Traktatu z Lizbony.
czytaj więcej »
  Wybory na lewicy
Nina Szczutowska [ 01-06-2008 ]
Katarzyna Piekarska, Longin Pastusiak, Jolanta Szymanek-Deresz i Jerzy Szmajdziński to nowi wiceprzewodniczący partii SLD.
czytaj więcej »
  
[ 21-05-2008 ]
Wojciech Olejniczak zaprezentował projekt zmian w ustawie o radiofonii i telewizji. Propozycja Lewicy zakłada m.in. że kadencja KRRiT wygasa, jeśli roczne sprawozdanie z jej działalności odrzucone zostanie przez większość rozpatrujących je podmiotów.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 07-05-2008 ]
Bogusław Wontor, poseł KP Lewica, powiedział podczas audycji Café Ermitaż w Radiu Zielona Góra, że „Lewica musi zmienić swój wizerunek i stać się alternatywą dla centroprawicy”.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 07-05-2008 ]
Na antenie stacji TVN 24 posłanka Lewicy Izabela Jaruga-Nowacka powiedziała, że „państwo powinno zatroszczyć się bardziej o polskie dzieci oraz ich matki, lecz tego nie robi”.
czytaj więcej »
  Cimoszewicz wraca do polityki
Nina Szczutowska [ 26-04-2008 ]
Na lewicy ma powstać nowa partia, która będzie konkurencją dla SLD i SdPl. Twarzą nowej formacji ma zostać Włodzimierz Cimoszewicz.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 19-04-2008 ]
Według doniesień "Rzeczpospolitej", Socjaldemokracja Polska najprawdopodobniej rozstanie się z SLD. Zarząd Socjaldemokracji miał w czwartek podjąć decyzję w tej sprawie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl