Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Dodatkowy dzień wolny - żeby nie dyskryminować               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Lewica i...
Artur Budny [ 06-04-2008 ]

No i stało się. Z klubu Lewica i Demokraci odeszła Partia Demokratyczna. Właściwie to nie odeszła, lecz została wyrzucona. I to w sposób, który pozostawia sobie wiele do życzenia. Już od dłuższego czasu mówiło się mniej i bardziej oficjalnie o nadchodzącym rozpadzie LiD, jednak wiadomość ta była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Wojciech Olejniczak na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej stwierdził, że „formuła się wyczerpała”.

czytaj więcej »
  Lewica nie poprze projektu Platformy
[ 29-02-2008 ]
Lewica uznała, że nie opłaca jej się popierać projektu Platformy. Z ujawnieniem własnych propozycji zamierza jednak jeszcze poczekać – ustaliła „Rz”.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 13-02-2008 ]
Wszystko wskazuje na kolejny ostry spór między Kościołem katolickim a politykami lewicy.  Niestroniący od wręcz obraźliwego tonu konflikt zapoczątkowała poranna wypowiedź prof. biskupa Tadeusza Pieronka na temat inicjatywy legislacyjnej LiD, mającej na celu promocję wiedzy o życiu seksualnym w szkole i refundacji środków antykoncepcyjnych.
czytaj więcej »
  
Marcin Jurzysta [ 22-01-2008 ]

Piątkowa „Rzeczpospolita” podaje sondaż, z którego wynika, że LiD cieszy się poparciem zaledwie 4% wyborców. Oznacza to, że lewicowa koalicja znajduje się na równi pochyłej i traci swój elektorat. Jeśli tak dalej będzie, to postkomunistyczna lewica może w kolejnych wyborach znaleźć się poza sejmową burtą.

czytaj więcej »
  
Artur Budny [ 09-01-2008 ]

Lewak! Komunista! Czerwona gęba! To tylko niektóre z przemiłych epitetów, jakie są codziennie kierowane pod adresem lewicowych polityków. Otóż określenia te są według mnie bardzo zrozumiałe. Nie trzeba się długo zastanawiać, aby zrozumieć, dlaczego ogromne rzesze ludzi mają tak głęboko zakorzenioną nienawiść do środowiska lewicowego, którego przez wiele lat jedynym ośrodkiem w Polsce była Polska Zjednoczona Partia Robotnicza.

czytaj więcej »
  Polska lewica bez szans?
[ 06-01-2008 ]
Leszek Miller założył nową partię. Jednak według Krzysztofa Janika "Miller buduje partię na sentymentach".
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-11-2007 ]
Niemiecka koalicja rządowa CDU/CSU – SPD przeżywa poważny kryzys. Z funkcji wicekanclerza i ministra pracy zdecydował się zrezygnować charyzmatyczny lider socjaldemokratów Franz Müntefering.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 18-10-2007 ]
Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD i lider LiDu uważa, że w rolnictwie trzeba powrócić do polityki z czasów rządów lewicy.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-10-2007 ]
Były prezydent, szef rady programowej LiD od wczoraj ma nową pracę. Kwaśniewski przedstawiany jako oficjalny kandydat lewicy na premiera, od czwartku zasiada w radzie nadzorczej międzynarodowej firmy lobbingowej APCO Worldwide.

Z nowego eksperta w swojej firmie bardzo zadowolona jest prezes APCO Margery Kraus. „Aleksander Kwaśniewski wniesie do naszej firmy głębokie zrozumienie współczesnej polityki wyzwań, przed którymi staje globalne społeczeństwo” – oświadczyła Kraus.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2007 ]
Bogdan Borusewicz w "Sygnałach Dnia" powiedział: godząc się na debatę z Aleksandrem Kwaśniewskim Jarosław Kaczyński staje się kolejnym politykiem, który "wspiera lewą nogę".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl