Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Dodatkowy dzień wolny - żeby nie dyskryminować               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Szymczyk [ 18-09-2007 ]
Koalicja Lewica i Demokraci chce naprawić polską scenę polityczną przez zastosowanie w niej "Karty Standardów Politycznych". Jest to zbiór 18 zasad, którymi powinni się kierować wszyscy politycy i osoby pełniące funkcje publiczne.
czytaj więcej »
  
[ 20-08-2007 ]
Aleksander Kwaśniewski, Wojciech Olejniczak i inni liderzy Lewicy i Demokratów spotykają się dziś na Radzie Politycznej ugrupowania. Media spekulują, że może dojść do kłótni o listy wyborcze.
czytaj więcej »
  
Marta Ponikowska z Sejmu [ 05-07-2007 ]
Dzisiaj w Sejmie odbyła się konferencja prasowa wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Pracy - Stanisława Szweda (PiS).
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2007 ]
Po ponad 30 latach na strychu budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odnalazła się praca doktorska premiera Jarosława Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 03-06-2007 ]
"Zgadzam się być przewodniczącym Rady Programowej Lewicy i Demokratów" oświadczył Aleksander Kwaśniewski.
czytaj więcej »
  Premier o tajnych kontach numerycznych
Anna Dziedzic [ 29-05-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński powiedział w radiowych sygnałach dnia, że w Szwajcarii istnieje jedno tajne konto polityka związanego z lewicą.
czytaj więcej »
  
[ 24-05-2007 ]
Zbigniew Ziobro wybrał się do Szwajcarii z ważną misją. Jego zadaniem było przekonanie szwajcarskiego wymiaru sprawiedliwości, że ujawnienie kont założonych przez polskich polityków w szwajcarskich bankach pomoże w śledztwie. I, jak informuje dziennik.pl, prawie mu się to udało. Szwajcaria zgodziła się wydać polskiej prokuraturze listę kont polskich polityków.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 01-05-2007 ]
Holandia otworzy dzisiaj swój rynek pracy dla obywateli z nowych państw Unii, stając się tym samym dziewiątym krajem Europy Zachodniej, w którym Polacy będą mogli legalnie pracować.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2007 ]

Rok 1989 przyniósł zmiany ustrojowe, transformację gospodarczą i społeczną, dał każdemu możliwość rozpoczęcia wszystkiego „od nowa”. Ludziom miało żyć się lepiej, dostatniej, sprawiedliwiej. Władza miała stać się bastionem nowej epoki, malowanej kolorowymi farbami. A przynajmniej tak zapowiadano. Dziś to wszystko zyskuje symboliczne znaczenie walenia młotkiem w krzywy gwóźdź. Byle by było. Okazało się, że kapitalizm, wolny rynek, co więcej prawa i swobody oraz inne delikatesy wcale lepiej nie smakują niż troskliwy socjalizm lat wcześniejszych. Metody funkcjonowania elit politycznych, strategii co ujawnić, kiedy i komu wręczyć „wilczy bilet” na odchodne mają swoje korzenie w przeszłości, której ni licho żadną „grubą kreską” nie da się oddzielić.

czytaj więcej »
  
[ 12-04-2007 ]
Politycy współrządzącej CDU/CSU rozważają otwarcie niemieckiego rynku pracy dla Polaków i obywateli z pozostałych „nowych" krajów Unii Europejskiej przed rokiem 2011.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl